به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

اولاند: اروپا تصمیمی برای اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه ندارد

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، «فرانسوا اولاند» رئیسجمهور فرانسه روز پنجشنبه (دیروز) اعلام کرد که مقامات اروپایی تصمیمی برای اعمال تحریمهای جدید علیه روسیه ندارند و کاهش تحریمهای کنونی هم بستگی به شرایط اوکراین دارد.

پایگاه خبری «اسپوتنیک» با اعلام این خبر، نوشت که اولاند به خبرنگاران گفت: «تحریم جدیدی علیه روسیه اعمال نمی شود، اما کاهش تحریمها به تائید ما مبنی بر بهبود شرایط (اوکراین) بستگی دارد.»

روز گذشته یک دیپلمات اروپایی به خبرگزاری «نوستی» گفته بود که در جریان نشست بروکسل امکان کاهش تحریمها علیه روسیه مورد بررسی قرار میگیرد.

در پی بالا گرفتن بحران اوکراین، اتحادیه اروپا چندین دور تحریم علیه روسیه تصویب کرده است. این تحریمها بخشهای بانکداری، انرژی و دفاعی این کشور را هدف قرار دادهاند. علاوه بر این شماری از شخصیتهای روسی در فهرست تحریم قرار گرفتهاند. روسیه همواره اتهامهای غرب مبنی بر بحران آفرینی در اوکراین را رد کرده است.

بحران در شرق اوکراین پس از آن آغاز شد که دولت مرکزی این کشور تحت فشار معترضان مورد حمایت غرب ساقط شد. از آن زمان، ساکنان مناطق شرقی و جنوبی اوکراین که عمدتا روستبار هستند، خواستار استقلال از این کشور شدهاند. کشورهای غربی روسیه را به حمایت از استقلالطلبان متهم کردهاند. در جریان حملات نیروهای امنیتی اوکراین به مناطق تحت کنترل استقلال طلبان، تاکنون بیش از 4000 نفر کشته شدهاند.

انتهایپیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی