به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

پروشنکو: پارلمان طرح عضویت اوکراین در ناتو را تصویب کند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «پترو پروشنکو» رئیس‌جمهور اوکراین از پارلمان این کشور خواست تا  طرحی را تصویب کنند که بنابر آن امکان عضویت این کشور در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) فراهم شود.

شبکه «پرس‌تی‌وی» گزارش داده است که پروشنکو روز گذشته (پنج‌شنبه) ضمن ارائه این طرح به پارلمان، اعلام کرد که تهیه مدارک لازم، فوری و ضروری است و از پارلمان خواست تا هرچه سریعتر و به صورت ویژه این طرح را در دستور کار قرار دهد.

پروشنکو از شرایط اوکراین که بنابر قوانین سال 2010 ایجاد شده است، با عنوان مفاهیمی بی‌معنی یاد کرد که به تامین امنیت کشور در برابر فشارها و اقدامات خارجی کمکی نخواهد کرد.

در قانونی که سال 2010 به امضای «ویکتور یانوکویچ» رئیس‌جمهور وقت اوکراین رسید، آمده است که اوکراین به کشورها و سازمان‌های دیگر وابستگی ندارد و از این رو به ناتو نمی‌پیوندد.

وی روز چهارشنبه ابراز امیدواری کرد که مذاکرات میانجیگرایانه جهانی میان نمایندگانی از کیِ‌یف و هواداران روسیه در شرق اوکراین و مسکو در بلاروس در روزهای آتی برگزار شود و گفت: «من امیدوارم این گروه روز یکشنبه در مینسک نشستی داشته باشد.»

سپتامبر گذشته نمایندگانی از هوادارن روسیه و اوکراین در مینسک توافقنامه آتش‌بسی امضا کردند که تاکنون بارها نقض شده است. از زمان امضای این آتش‌بس، تاکنون ده‌ها تن در شرق اوکراین جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای‌پیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی