به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

هیچ کشوری به غزه کمک نمی‌کند/ نمایشی بودن وعده‌ها محرز شد

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «آی24» اسرائیل، بر اساس گزارش جدید سازمان ملل از میان تمام وعدههای بازسازی شهر غزه در جنگ با اسرائیل، صرفا 2% از این وعدهها تحقق یافته است.

در تاریخ 10 اکتوبر 2014 کنفرانسی با همکاری مصر و نروژ در قاهره برگزار شد و در آن جان کری وزیرخارجه آمریکا، کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و بان کی مون دبیرکل سازمان ملل و بسیاری از شخصیت های سیاسی جهان از جمله تونی بلر رئیس کمیته موسوم به چهارجانبه صلح خاورمیانه و نبیل العربی دبیرکل اتحادیه عرب حضور داشتند.

علاوه براین 50 هیات بین المللی از سراسر دنیا، 30 وزیر خارجه (فرانسه،اردن، ایتالیا،ژاپن...) و نمایندگان 20 سازمان منطقه ای و بین المللی (صندوق جهانی غذا، صندوق بین المللی پول، بانک جهانی،سازمان اونروا و بانک اسلامی – عربی توسعه و...) نیز در این کنفرانس حاضر شدند و آمادگی خود برای بازسازی غزه را اعلام کردند.

نشریه آمریکایی گلوبال پست یک هفته پس از این کنفرانس در مقالهای نوشت: زمانی که اختصاص 5.4 میلیارد دلار از طرف کشورهای کمککننده به غزه در کنفرانس بازسازی غزه اعلام شد همگان آن را موفقیتی بزرگ توصیف کردند اما این ارقام فریب است. کنفرانس غزه نیز مانند برخی کنفراسهای دیگر نمایشی بود.

انتهای پیام/ص

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا