به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

برپایی ایستگاه ادبی «جان‌نثاران ولایت» در مسیر کاروان‌های زیارتی امام رضا(ع)

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، چندی پیش گروه نشر ادبی کنکو (canco) فراخوان انتشار نخستین کتاب داستانی خود را منتشر و برای چاپ این اثر از همه علاقمندان به داستان‌نویسی و اهالی قلم دعوت به عمل آورد.

به گفته محمودرضا صنعتکار رئیس هیأت مدیره شرکت «رُز تحریر یزد»، این شرکت در راستای رسالت فرهنگی خود تلاش دارد تا با برپایی ایستگاه صلواتی «جان نثاران ولایت» در مسیر کاروان‌های زیارت حرم امام رضا (ع) به نشانی جاده امام رضا (ع)، 50 کیلومتر مانده به سبزوار، بعد از روستای خرو، ایستگاه صلواتی «جان نثاران ولایت» از 26 لغایت 30 آذر سال جاری علاوه بر پذیرائی از زائران این امام همام، به جمع‌آوری داستان‌های علاقه‌مندان بپردازد.

وی اضافه می‌کند: علاوه بر موارد فوق در ایستگاه‌ صلواتی «جان نثاران ولایت»، برنامه‌های متنوع فرهنگی و ادبی برای خردسالان و کودکان نیز برنامه‌ریزی شده است که به برگزیدگان هم هدایایی در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، داستان‌های ارسالی به جایزه ادبی «کنکو (canco)» حداقل باید در 5 صفحه و حداکثر 10 صفحه باشد، همچنین حق تکثیر آثار برای «کنکو» آزاد است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را هم به ‌صورت دست‌نویس و هم تایپ شده تا 30 بهمن سال جاری به مجتمع اداری قلم به نشانی تهران، خیابان 15 خرداد، بازار آهنگران، کوچه مسجد جامع، بن‌بست ثقفی، مجتمع اداری قلم، واحد 12، کدپستی 1165636195 ارسال کرده یا از طریق آدرس الکترونیکی cancoclub@canco.co.ir ایمیل کنند.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:03

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا