به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

محمدعلی گودینی میهمان بیست‌ و دومین «عصرانه ادبی فارس» می‌شود

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، بیست و دومین «عصرانه ادبی فارس» با حضور نویسندگان عرصه ادبیات انقلاب اسلامی به پاسداشت «محمدعلی گودینی» نویسنده انقلاب میپردازد.

وی در سال 1335 در شهر کنگاور متولد شده و در سیزده سالگی به شهر تهران آمده و اکنون نیز در این شهر زندگی می کند. گودینی دارای دیپلم تجربی بوده و در دو نشریه نیز مسئول صفحه ادبی بوده است. از آثار او، «داستان صعود»، در دومین دوره مسابقات بنیاد جانبازان رتبه دوم و داستان «آجر بهمنی» در سومین دوره همین مسابقات رتبه سوم را به دست آورده است. «بخند تلخ» در مسابقات قلم زرین جزو پنج اثر اول انتخاب شده و «داستان شیرین» در دوره دوم جایزه عذرا رتبه دوم و «نورد یکی است» در اولین دوره مسابقات ادبی کارفرمایان و کارگران رتبه سوم را به دست آورده است.

«آیت ولایت»، «تالار پذیرایی پایتخت» و «سایه اژدها» از دیگر آثار وی است که در این بین «تالار پذیرایی پایتخت» توانسته در جشنواره داستان انقلاب مورد تقدیر قرار گیرد و همچنین توانست در سومین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد عنوان کتاب تقدیر شده این دوره را به خود اختصاص دهد.

بیست و دومین «عصرانه ادبی فارس» پاسداشت محمدعلی گودینی چهارشنبه 3 دی از ساعت 17:30 در خبرگزاری فارس واقع در میدان فردوسی، ابتدای خیابان انقلاب اسلامی، کوچه شاهرود، پلاک یک برگزار میشود.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:03

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا