به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

هویت بزرگترین باشگاه مردمی زیر سوال؛ سرنوشت تلخ بهترین هیات مدیره تاریخ پرسپولیس/نه عذرخواهی می کنند، نه پاسخگو هستند!

«این بهترین هیات مدیره تاریخ باشگاه پرسپولیس است.» این جمله امیر خادم بود، وقتی که در کنفرانس مطبوعاتی اعضای جدید هیات مدیره باشگاه را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آن هیات مدیره‌ای که امیر خادم به عنوان بهترین هیات مدیره تاریخ باشگاه معرفی کرد، سرنوشت خوبی نداشت، چراکه درگیری و تنش در این چند ماهه در باشگاه پرسپولیس به اوج خودش رسیده و در نهایت امروز شاهد هستیم پرسپولیس مدیرعامل ندارد و بلاتکلیف است.

در هیات مدیره‌ای که خادم معرفی کرد درگیری با علی دایی، بحث رئال مادرید و درگیری با اسپانسر باشگاه به وجود آمد تا حمیدرضا سیاسی که خیلی دیر به فوتبال آمده بود، خیلی زود به جنجالی‌ترین و پرتنش ترین فرد تاریخ پرسپولیس تبدیل شود،ر اما این تندروی‌ها سرانجامی جز بازداشت و حضور در اوین برای سیاسی نداشت، کسی که 10 روز هم روی صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس دوام نیاورد و در نهایت راهی زندان شد.

امروز پرسپولیس یکی از بدترین دوران خودش را پشت سر می‌گذارد و شاهد بی‌نظمی و بلبشوی خاصی در این مجموعه هستیم. هیات مدیره کاری از دستش بر نمی‌آید و همه منتظرند تا تکلیف سیاسی روشن شود، سیاسی هم در اوین به سر می‌برد و اتفاقات بد، پشت سر هم برای پرسپولیس رخ می‌دهد و هواداران هم نگران آینده این تیم بزرگ و محبوب هستند، اما جالب اینکه هر چه تلاش می‌کنیم تا از امیر خادم بپرسیم در مورد هیات مدیره‌ای که آن را بهترین هیات مدیره تاریخ باشگاه خواند و امروز به بدترین هیات مدیره تبدیل شده، چه جوابی دارد، راه به جایی نمی‌بریم.

خادم تلفنش را جواب نمی‌دهد و تلاش های ما همچنان بی نتیجه مانده، اما ای کاش وقتی دوستان تجربه چندانی در مدیریت سطح کلان ورزش ندارند و به یک باره پای افرادی را به باشگاه بزرگ و پرطرفدار باز می‌‌کنند که هیچ تجربه‌ای در ورزش ندارند، امروز هم جوابگو می‌بودند.

شاید امیر خادم پاسخی برای این اشتباه تاریخی‌اش ندارد که تماس هایی که می‌گیریم بی‌پاسخ می‌ماند، اما حداقل می‌تواند با اعتراف به اشتباه و عذرخواهی از مردم و هواداران این باشگاه بزرگ، مرهمی بر زخم‌های بی پایان طرفداران پرسپولیس باشد، هوادارانی که مثل همیشه پشت این تیم هستند و امثال خادم را از یاد برده‌اند که به این مجموعه آمده‌اند و رفته‌اند، اما با توجه به حمایت‌های آنها بوده که پرسپولیس هویت پیدا کرده وگرنه مدیران بی‌تجربه و بی‌تدبیر چیزی جز مشکل به مشکلات این مجموعه اضافه نکرده‌اند...

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 21:58

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا