به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

جوانان هوشیار باشند در معاملات غیرشرعی گرفتار نشوند

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، حجتالاسلام حسن مصلح در خطبههای امروز نمازجمعه برازجان با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: از مهمترین نشانههای مومنان رعایت تقوا و پرهیزگاری است و باید با دوری از گناه، خود را از عذاب جهنم نجات دهیم.

خطیب نمازجمعه برازجان با تسلیت سالروز رحلت جانکاه پیامبر گرامی اسلام(ص) گفت: پیروی از منش، سیره و رفتار این پیامبر عظیمالشأن اسلام وظیفه همه مسلمانان است.

امام جمعه برازجان، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت و افزود: در سالروز شهادت امام رضا(ع) مردم ولایتمدار برازجان مراسم ویژهای تحت عنوان پیادهروی ولایت برگزار میکنند که لازم است عزاداران این امام بزرگوار در این پیاده روی که از ابتدای برازجان تا امامزاده شاهزاده ابراهیم برگزار میشود شرکت فعال داشته باشند.

وی با گرامیداشت هفته وقف اضافه کرد: وقف یکی از شاهکارهای اسلام و بهترین شیوه برای جاودان ساختن سرمایه و شخصیت انسان است.

امام جمعه برازجان افزود: وقف نه تنها از هدر رفت سرمایه انسانها جلوگیری میکند بلکه آنها را برای همیشه به نام واقف زنده نگه میدارد.

مصلح به فعالیت برخی تجارتها و معاملات مانند شرکتهای گلدکوئیست پرداخت و گفت: برخی معاملات و تجارتها در جامعه که جنبه غیرشرعی دارد مشاهده میشودکه لازم است جوانان هوشیار باشند در دام این معاملات گرفتار نشوند.

انتهای پیام/2451/خ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 21:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا