به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

گلایه از بی‌حرمتی به شهدا در آستانه سفر صاحبان اصلی نظام

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، ظهر امروز بود که تماسها و پیامهایی از سوی خانوادههای شاهد و ایثارگر با خبرنگاران فارس در استان خراسان جنوبی برقرار شد و حکایت از دلخوری شدید آنان از بیتوجهی به شهدای گمنام و خانواده شهدا داشت.

ماجرا را برخی به صورت صریح بیان کردند. مادر شهیدی تماس گرفت و چنین گفت: آقایان مسئول دستتان درد نکند. خوب حرمت میکنید شهدای عزیز ما را. مگر خبر ندارید دوشنبه ما میزبان 8 شهید گمنام هستیم. آقایان خبرنگاران چرا شما سکوت کردهاید؟

خواهر شهیدی نیز از شهرستان بیرجند چنین آورده است: چرا سفر صاحبان اصلی این کشور نباید ستادی داشته باشد و برای آنانی که تنها نام شهدا را میبرند ستاد تشکیل شود!؟

برادر شهیدی از «شاهرخت قاین» نیز در حالی که گریه میکرد، گفت: مسئولان بنیاد شهید کجایند؟

مسئولانی که دم از شهید میزنند پاسخ دهند برای استقبال از شهدا چه کردهاند؟ اگر وعدههای شما مانند شعارهایی است که در مورد دفاع از خون شهدا سر میدهید عاقبت ما را بخیر کند.

خواهر شهیدی از بیرجند نیز پیام داده و نوشته است: آنانی که دم از خادم شهدا بودن میزنند کجایند تا برای استقبال از شهدا از آنان کمک بگیریم.خبرگزاری فارس تنها شما میتوانید گویا به مسئولان تذکر دهید. سفر هیئت دولت همزمان با سفر شهدای گمنام چه توجیهی دارد؟ خبرنگار فارس اگر شما را هم نخریدهاند بنویسید مسئولانی که همزمان با سفر خراسانیها برای پابوسی به بیرجند میآیند، واقعاً بیتدبیرند.

پیگیریهای خبرگزاری فارس نیز برای اطلاع دقیق از برنامههای استقبال از هشت شهید گمنام در بیرجند در روز دوشنبه هفته آینده تاکنون بینتیجه مانده است.

در سایتهای ادارات خراسان جنوبی نیز خبری از ورود شهدای گمنام به بیرجند نیست. این سایتها اغلب به پوشش اخبار سفر رئیسجمهور که چهارشنبه انجام میشود پرداختهاند.

حتی سایت استانداری و فرمانداری بیرجند نیز تا لحظه انتشار این مطلب، خبری در زمینه تشییع پیکر 8 شهید گمنام منتشر نکردهاند.

انتهای پیام/2248/ذ30/آ3004

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 21:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا