به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

پروژه‌های عمرانی فومن و شفت به پیمانکاران قوی واگذار شود

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، ناصر عاشوری عصر امروز در نشست هماندیشی بازاریان و اصناف این شهرستان در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن تکفیریها را خائن به دین مبین اسلام خواند.

وی افزود: پیامبر بر دشمنان خود رحم میکرد اما تکفیریهای خائن با نام مبارک الله و اسلام نقشههای دشمنان اسلام را اجرا میکنند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در ادامه از ساخت نخستین دانشکده گردشگری گیلان در فومن خبر داد و گفت: اکنون 5 هزار و 300 دانشجو در فومن در حال تحصیل هستند.

این مسئول افزود: ساختمان جدید دانشگاه پیام نور با 40 درصد پیشرفت و ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت با 20 درصد پیشرفت فیزیکی و تحویل 18 ماهه در حال ساخت است.

عاشوری با اشاره به کاهش بودجههای عمرانی و 30 درصدی قیمت نفت، عنوان کرد: امسال شرایط مالی کشور موجب کاهش بودجههای عمرانی شده است.

وی راه خروج رکود پروژههای عمرانی را در واگذاری به بخش خصوصی و اجرا به صورت فاینانسهای داخلی عنوان کرد و ادامه داد: دولت برای کاهش کسری بودجه بودجههای عمرانی پروژههای زیر 70 درصد پیشرفت را کاهش داده است.

این مسئول متذکر شد: سیاست دولت و مجلس اتمام پروژههای گازرسانی، آبرسانی و راه روستایی و نیز پروژههایی با پیشرفت بالای 70 درصد است.

عاشوری از آسفالت 120 کیلومتر راه روستایی در فومن و شفت خبر داد و افزود: 60 کیلومتر در فومن و 60 کیلومتر راه در شفت آسفالت میشوند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گازرسانی به 88 روستای این دو شهرستان را از دیگر برنامهها ذکر کرد و ادامه داد: 59 روستا سهم فومن و 29 روستا سهم شفت است که پس از واگذاری به پیمانکار در کمتر از یک سال به بهرهبرداری میرسد.

وی اذعان داشت: توصیه ما بر واگذاری پروژهها به پیمانکاران با سابقه و قوی برای تسریع در انجام کار است.

عاشوری با تصریح بر اینکه 80 درصدی مبلغ 30 میلیارد تومان به پروژه جاده فومن ـ شفت ـ سراوان اختصاص پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: مسئولان ادارهها باید در اجرای پروژهها به یکدیگر یاری برسانند تا کارها تسریع یابد.

این مسئول پروژه راه ماسوله ماجلان و آبرسانی فومن را در حال پیگیری عنوان کرد و یادآور شد: احداث سالن ورزشی رودپیش و استخر شنای فومن با اعتبار 200 میلیون تومان در دست اقدام است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ساخت سالن ورزشی ماکلوان نیز با اعتبار 300 میلیون تومان در دست پیگیری است.

انتهای پیام/2300/ن۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 21:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا