به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

تربیت پزشک پژوهشگر در کشور

مشاور معاون تحقیقات وزیر بهداشت خبر داد

تربیت پزشک پژوهشگر در کشور

» سرویس: علمي و فناوري - پژوهشي

مشاور معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت با اشاره به تربیت پزشک پژوهش در کشور،از برگزاری دوره آموزش پزشک پژوهشگر خبر داد و گفت: تاکنون 20 پزشک برای شرکت در این دوره ثبتنام کردهاند.

 

دکتر مجتبی زارعی در حاشیه مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی گیلان که در دانشکده پرستاری و مامایی رشت برگزار شد به خبرنگار ایسنا منطقه گیلان گفت: اولین فراخوان برگزاری دوره اعلام شده و تعدادی برای مصاحبه نهایی انتخاب شدند.

 

مشاور معاون تحقیقات وزیر بهداشت با اشاره به فعالیت موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) تصریح کرد: این موسسه مرکز بزرگ رقابت طرحهای ملی تحقیقات پزشکی خواهد بود و محققان حوزه پزشکی با ارسال طرحهای ملی خود به این موسسه تحقیقاتی، در جریان یک رقابت قرار میگیرند و با تصویب طرحهای پیشنهادی، مشمول اعتبارات حمایتی میشوند.

 

وی آموزش و پژوهش را لازم و ملزوم یکدیگر خواند و گفت: پژوهش از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

مشاور معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت اضافه کرد: یکی از فواید وجود این موسسه کمک بزرگ به حمایت مالی از طرحهای تحقیقات پزشکی است.

 

دکتر زارعی یادآور شد: در حالی که رهبر معظم انقلاب این همه بر روی تحقیق تاکید دارند و آن را به عنوان موتور پیشرفت اقتصاد کشور میدانند، ما شاهد افزایش اعتبار برای پژوهش نسبت به تورم نیستیم.

 

وی گیلان را مهد عالمان و دانشمندان علوم مختلف دانست و افزود: زمینه برای پیشرفت و تحقیق در این استان بیشتر از سایر استانهاست زیرا گیلان از پژوهشگران و محققان سطح بالایی برخوردار است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:10

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا