به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

سردار غیب‌پرور:تمام حرف ما در دفاع مقدس وفاداری به ولایت بود

سردار غیبپرور:تمام حرف ما در دفاع مقدس وفاداری به ولایت بود

» سرویس: فرهنگ حماسه - حماسه

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: برخی تصور میکنند دانشگاه محیطی است برای ترویج فرهنگ سکولار و حتی سرکلاس برخی از دروس جرأت بسمالله گفتن وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، سردار سرتیپ غلامحسین غیبپرور پنجشنبه 27 آذرماه در یادواره 380 دانشجوی شهید استان در تالار فجر دانشگاه شیراز بیان کرد: راه رستگاری، نجات و فلاح ما در آن مسیری است که شهدا برای ما مشخص کردهاند.

وی خطاب به مسئولان دانشگاهها افزود: شما در این محیط مسئولیت سنگینی بر عهده دارید و امروز برخی از افراد در مسیری قرار گرفتهاند که راه شهدا نیست.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه برخی در این مملکت ترس از خدا ندارند و به راحتی در محیط های دانشگاهی سخن میگویند، گفت: اگر خداترس بودیم بیشتر قدر فرزندان شهیدمان به ویژه شهدای دانشحو را میدانستیم.

سردار غیبپرور ادامه داد: امروز در دنیا تکفیریها با نام پیامبر(ص) سر میبرند و سینه مسلمانان را شکافته و جگر به دندان میگیرند. آیا این روش پیامبر(ص) بود؟

وی خاطرنشان کرد: شهیدان مسیری را در راه رستگاری و نجات انقلاب گشودند که منجر به پیروزی در جنگ شد.

فرمانده سپاه فجر فارس به جنگ تمام عیار دشمن در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: تمام حرف مردم ما در جنگ اسلام خواهی و وفاداری به امام و رهبری بود.

سردار غیبپرور به ایستادگی مردم در جنگ تحمیلی اشاره و خاطرنشان کرد: بسیاری از علمای ما در جنگ شهید شدند، همچون شهید دستغیب که حتی پیکرش طوری بود که غسل داده نشد.

وی با بیان اینکه شهدای ما به مجلس فاتحهخوانی نیازی ندارند، گفت: شهدا به ما یاد دادند خدا انسان ر ابیهوده خلق نکرده و تنها باید از باورها دفاع کرد.شهدا به نسل پس از خود درس انسانیت دادند وگرنه در این زندگی مدرن فیگور گرفتن کاری ندارد.

سردار غیبپرور بیان کرد: برخی از ما عادت به گرفتن ژست در عرصههای مختلف داریم اما در زمان عمل کمیتمان لنگ میشود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا