به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

خوراکچی پس از استعفا: برخی بازیکنان خیانت‌ کردند

خوراکچی پس از استعفا: برخی بازیکنان خیانت کردند

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه به علت نتایج ضعیف این تیم و راضی نبودن از عملکرد بازیکنانش از سمت خود استعفا کرد.

محمود خوراکچی در گفتگو با خبرنگار ایسنا، با اعلام خبر استعفایش از سرمربی گری تیم فوتسال شهرداری ساوه خاطر نشان کرد: در بازی دیروز (پنجشنبه) مقابل تیم مقاومت باید صد در صد پیروز میشدیم، چرا که دیگر هیچ بهانهای از سوی بازیکنان قابل قبول نبود.

او اضافه کرد: من تمام باختها را تا اینجای کار بر عهده گرفتم، اما باخت مقابل مقاومت را به هیچ وجه قبول نمیکنم و باید بگویم بازیکنان مسئول این باخت بودند.

سرمربی مستعفی تیم فوتسال شهرداری ساوه اظهار کرد: مسئولان، تماشاگران و برخی از بازیکنان تیم بسیار خوب و فهیم بودند، اما باید بگویم برخی از بازیکنان شهرداری ساوه در حق من و این تیم خیانت کردند و در طول فصل بازیهای خوبی را به نمایش نگذاشتند.

خوراکچی به استعقایش از تیم شهرداری ساوه اشاره کرد و گفت: من از این تیم استعفا دادم تا آنها فکر نکنند چیزی از فوتسال نمیدانم. من از مسئولان خوب تیم شهرداری ساوه و تماشاگرانش و برخی از بازیکنان این تیم تشکر میکنم و از آنها به خاطر این تصمیم عذر میخواهم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پس از استعفایم در حالی که به تهران میآمدم با درخواست مدیر عامل تیم یک جلسه خصوصی برگزار کردیم که خواهان بازگشت مجدد من به تیم بودند و گفتند اگر نیایم تیم صد در صد منحل میشود، اما با تمام احترامی که برای آنها قائل هستم دیگر در شهرداری ساوه نمیمانم. باید بگویم دیروز بدترین روز در دوران مربیگریام بود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتسال شهرداری ساوه با کسب چهار امتیاز از 14 بازی در قعر جدول رده بندی لیگ فوتسال قرار گرفته است. محمود خوراکچی از هفته هفتم این رقابتها جایگزین رضا عقابی شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی