به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

انصراف یک وزنه‌بردار از اردوی تیم ملی جوانان که وجود خارجی ندارد!

انصراف یک وزنهبردار از اردوی تیم ملی جوانان که وجود خارجی ندارد!

» سرویس: ورزشي - نهادهاي ورزشي و ساير

فدراسیون وزنهبرداری در حالی اعلام کرده رضا باقری و رضا بیرالوند طی تماس با سرمربی از اردوی تیم ملی جوانان انصراف دادند که بیرالوند نیز هیچ تماسی با سرمربی نگرفته و فردی به نام رضا باقری هم وجود خارجی ندارد!

به گزارش ایسنا، اردوی تیم ملی وزنهبرداری جوانان برای حضور در مسابقههای جهانی لهستان آغاز شد اما در این میان نام برخی افراد حاضر در اردو با نفراتی که دعوت شدهاند همخوانی ندارد به طوری که مرتضی شاهقلیان در حالی در اردوها حضور دارد که نامش در میان دعوت شدهها نبود. این اتفاق در مورد رضا بیرالوند و رضا باقری که سایت فدراسیون اعلام کرده طی تماسی با سرمربی از حضور در اردو انصراف دادهاند نیز رخ داده است. از آن سو میلاد اورنگی هم به اردو دعوت شده اما در اردو حضور ندارد.

حسین توکلی در گفتوگو با ایسنا، در این مورد بیان کرد: لیست اسامی نفراتی که باید دعوت میشدند را به فدراسیون دادیم اما نام یکی، دو نفر جا ماند، رضا بیرالوند به اردو دعوت شده و حتی نامه مربوط به دعوت شدنش را نیز برای هیات وزنهبرداری شهرش ارسال کردیم اما به اردو نیامد و تیم ملی را قابل ندانست و گفته که میخواهد تغییر وزن دهد و به وزن 94 کیلوگرم برود. از آنجا که من، او و سعید رضازاده را به عنوان استعداد در اردوی نوجوانان شناخته بودم به اردوی جوانان دعوت کردم اما این یک تصمیم شخصی است. البته موقعیت خوبی را از دست داد و این در آینده زیاد خوشایند نیست زیرا ارزش پرچم ایران و تیم ملی خیلی بالاتر از این است که ورزشکار بخواهد به وضعیت شخصی خود فکر کند.

وی ادامه داد: در هر صورت ما به تصمیم شخصی بیرالوند احترام می گذاریم اما حرکتش زیاد قشنگ نبود و میتوانست برای فدراسیون نامه بفرستد و دلایل خود را بازگو کند نه اینکه به این شکل از حضور در اردو سرباز زند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بیرالوند با شما تماس نداشته است، گفت: با من تماسی نداشته و از سعید رضازاده در مورد او سوال کردم و رضازاده گفت که جریان به این شکل است و به اردو نمیآید. (فدراسیون اعلام کرده بیرالوند طی تماس با سرمربی از حضور در اردو انصراف داده است)

توکلی در مورد انصراف رضا باقری نیز گفت: تنها یک نفر انصراف داده که رضا بیرالوند است و اصلا وزنهبرداری به نام رضا باقری نداریم. در مورد اعلام نام رضا باقری اشتباه شده است. میلاد اورنگی نیز به اردو دعوت شد اما تاریخ تولدش در مدارک ارسالی ناخوانا بود. زمانی که فکس ارسالی به فدراسیون را چک کردم متوجه شدم با توجه به تاریخ تولدش دیگر نمیتواند در مسابقههای جوانان شرکت کند بنابراین از اردو خط خورد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا