به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

منچستر‌یونایتد به دنبال جذب یک برزیلی

منچستریونایتد به دنبال جذب یک برزیلی

» سرویس: ورزشي - جهان ورزش

منچستریونایتد قصد دارد میراندا هافبک برزیلی آتلتیکومادرید را به فهرست نفرات خود اضافه کند.

به گزارش ایسنا، منچستریونایتد که در نقل و انتقالات تابستانی سرو صدای زیادی به پا کرد و چند بازیکن بزرگ را به خدمت گرفت، اینبار قصد دارد یک بازیکن 30 ساله برزیلی را جذب کند.

میراندا مدافع 30 ساله برزیلی آتلتیکومادرید در این فصل نیز بازیهای درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است. او عملکردی بسیار خوب در پیراهن آتلتیکو داشته است و به همین خاطر شرایط بسیار خوبی در فوتبال اسپانیا پیدا کرده است.

باشگاه منچستریونایتد در تلاش است تا میراندا را به فهرست نفرات خود اضافه کند. این بازیکن برزیلی شرایط بسیار خوبی در ماههای اخیر داشته است و به شذت مورد توجه چند تیم بزرگ از جمله چلسی و رم ایتالیا قرار گرفته است.

باشگاه منچستریونایتد که این روزها به دنبال یک مدافع برای تکمیل کردن ترکیب خود است میراندا را زیر نظر گرفته و امیدوار است به زودی او را جذب کند.

لوئیسفان خال که هفته گذشته به عنوان برترین مربی ورزشی در هلند انتخاب شد امیدوار است تا این بازیکن را به فهرست نفرات خود اضافه کند. او درباره برنامه های خود در نقل و انتقالات تابستانی گفت: درباره هیچ بازیکنی صحبت نمیکنم چون همه تیم دارند. فقط میگویم به یک مدافع نیاز داریم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا