به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

مدیر کل بودجه و برنامه ریزی وزارت ورزش: 12هزار میلیارد از بودجه 93 به دستمان نرسیده است

مدیر کل بودجه و برنامه ریزی وزارت ورزش: 12هزار میلیارد از بودجه 93 به دستمان نرسیده است

» سرویس: ورزشي - نهادهاي ورزشي و ساير

مدیر کل بودجه و طرح و برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان گفت:در چهار مورد خاص ورزشی که یکی هم مربوط به ورزش روستائیان میشود دوازده هزار میلیارد تومان در بودجه سال 93 گنجانده شده بود که تا به حال به دست ما نرسیده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، غلامرضا شیثی در جلسه هم اندیشی و حل مشکلات ورزش هشترود و چاراویماق افزود: ورزش باید به سمت خصوصی سازی سوق داده شود. در این خصوص وزارت ورزش و جوانان در جهت خصوصی سازی اماکن ورزشی میخواهد پرو‍‍ژه های زیر 50درصد را در اختیار خصوصی سازان قرار دهد تا آنها با ساخت و تجهیز این اماکن کسب در آمد کنند و بعد از مدت زمان معین و برداشت سهم از سوددهی، این اماکن را در اختیار وزارت ورزش قرار دهند.

شیثی ادامه داد: پایگاهی برای قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی12 استان در وزارت ورزش و جوانان ایجاد شده که اولویت اول آنها با آذربایجانشرقی است.

وی اظهار داشت: اجاره اماکن ورزشی باید به نحو مطلوب و شایسته دنبال شود و عواید حاصل از آن در خصوص مسائل جوانان و ورزش هزینه گردد.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی هم در جلسه رسیدگی به امورات و مشکلات ورزشی هشترود و چاراویماق خاطر نشان کرد: دغدغه اصلی ورزش هشترود استخر است که با اعتبار 10 میلیون تومان جهت تعمیرات جزئی و هزینه 300 میلیون تومانی در نظر گرفته شده برای تعمیرات کلی در کوتاه مدت باید به بهره برداری مجدد برسد.

سید محمد شروین اسبقیان گفت: توسعه ورزش هشترود از اهداف استانداری و اداره ورزش و جوانان استان است به همین خاطر تعداد 4 نفر از مدیران کل وزارت ورزش و جوانان جهت عملیاتی کردن این اهداف به هشترود سفر کرده اند تا ورزشکاران هشترودی از ادامه ورزش در حوزه قهرمانی عقب نمانند.

وی اظهار داشت: 80 میلیون تومان برای تعمیرات اماکن ورزشی هشترود و 40 میلیون تومان برای تعمیرات اماکن ورزشی چاراویماق در نظر گرفته شده است که به زودی به حساب ادارات ورزش این دو شهرستان واریز خواهد شد.

اسبقیان ادامه داد: با این وضعیت اقتصادی و نبود اعتبارات لازم ساختمان سازی برای جاهایی که اداره ورزش ندارند امکان پذیر نیست زیرا مجوز برای ساختمان سازی صادر نمیشود و بخش شادیان شهرستان چاراویماق نیز از این قائده مستثنی نخواهد بود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی