به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

افتتاح سدسرابی و شرکت رزن سافت ظرف یک ماه آینده

با حضور رئیس مجلس صورت میگیرد؛

افتتاح سدسرابی و شرکت رزن سافت ظرف یک ماه آینده

» سرویس: استان ها - همدان

استاندار همدان گفت: کارگروه اشتغال برای من مهمتر از هر کارگروه دیگری است چراکه مشکل بیکاری مردم در این کارگروه باید حل شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه همدان، محمدناصر نیک بخت در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان، با بیان اینکه پتروشیمی

ابنسینا تا دوماه آینده تعیین تکلیف میشود، اظهار کرد: اگر سرمایهگذار این طرح ظرف دو ماه آینده پروژه را تعیین تکلیف نکند از آنها خلع ید میکنم.

وی از سفر قائم مقام صندوق توسعه ملی در آیندهای نزدیک به استان خبر داد و تصریح کرد: صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات با تمام بانکها قرارداد ارزی منعقد کرده و به زودی این نوع تسهیلات را به بانکهای مختلف برای پرداخت ابلاغ میکنند.

استاندار همدان با اشاره به اینکه چند هفتهای که کارگروه اشتغال تشکیل نشده بحث تعیین تکلیف واحدهای تولیدی فراموش شده است، تصریح کرد: شرایط واحدهای تولیدی را شهرستان به شهرستان بررسی کنید که چقدر از آنها تعیین تکلیف شده و سرمایه در گردش اخذ کردهاند.

وی با اشاره به آمار اشتغال سال 92 شهرستان همدان افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و اداره کل میراث فرهنگی باید کسری اشتغال سال 92 را در سالجاری جبران کنند البته به گونهای عمل نشود که آمارسازی کنید.

نیکبخت اضافه کرد: سعی میکنم وعده و یا آماری ندهم که نمیتوانم انجام دهم چراکه در گذشته آنقدر آمار و وعده داده شد که مردم دیگر باور نمیکنند.

وی با بیان اینکه آمار اشتغالزایی بیمه تامین اجتماعی رسمی است، اظهار کرد: آمار تامین اجتماعی از اشتغال 3211 نفر از اردیبهشت تاکنون در شهرستان همدان خبر میدهد و آمار اشتغال فرماندار شهرستان بسیار کمتر است، بنابراین فرماندار همدان تا جلسه آینده آمار خود را درست کند و به کارگروه گزارش بدهد.

استاندار همدان با اشاره به اینکه ما از هر طرف سیبل انتقاد شدهایم، گفت: برخی دوستان که همیشه منتقد ما هستند میگویند فقط به اقتصاد چسبیدهایم اما من تصور میکنم که تا معیشت و اشتغال مردم را حل نکنیم نمیتوانیم کار اجتماعی و سیاسی انجام دهیم و موفق شویم.

وی در ادامه به سخنان معاون اول رئیس جمهور در همدان که استان را نگین کشور خوانده بود اشاره کرد و گفت: سهم اشتغال استان در بخش میراث فرهنگی و گردشگری 25 درصد است.

استاندار همدان با بیان اینکه از هم اکنون برای پذیرش مسافران و گردشگران در ایام عید نوروز، باید تبلیغ را آغاز کنیم، اظهار کرد: اگر در حوزه گردشگری خوب کار شود گفته نمیشود که گردشگری همدان دارای مشکل است.

نیکبخت در بخش دیگری با بیان اینکه برنامههایی که در حوزه گردشگری آغاز شده دو سال دیگر به نتیجه میرسد، اظهار کرد: وقتی در گاماسیاب برق، راه دسترسی، سطل زباله، سکوی نشستن، آنتن تلفن همراه و حتی سرویس بهداشتی وجود ندارد، نمیتوان گردشگر به آنجا برد، بنابراین باید زیرساختها را برای حضور مسافر فراهم کرد.

وی اضافه کرد: استان باید زیرساختهای لازم را فراهم و سرمایهگذار بخش خصوصی نیز بخش گردشگری را توسعه دهد.

استاندار همدان در ادامه بر لزوم تشکیل کمیتهای برای پیگیری برنامههای میراث فرهنگی تأکید کرد.

وی به حضور مدیران دستگاههای اجرایی و سرپرست بانکها در کارگروه اشتغال تأکید کرد و افزود: کارگروه اشتغال برای من از هر کارگروه دیگری مهمتر است. نیکبخت با اعلام اینکه رئیس مجلس ظرف یک ماه آینده به همدان سفر میکند به فرماندار رزن گفت: شرکت رزن سافت را برای افتتاح در سفر رئیس مجلس آماده کنید چراکه در این سفر سد سرابی نیز به بهرهبرداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه از صادرات استان رضایت ندارد تصریح کرد: اتاق تعاون در سالهای گذشته در حوزه صادرات ورود نکرده بود اما در سالجاری با عملکرد خوب خود جای تقدیر دارد.

استاندار همدان در ادامه از تقاضای احداث سه هتل پنج ستاره در همدان توسط بخش خصوصی خبر داد و تصریح کرد: یک گروه از کشور کویت برای احداث هتل پنج ستاره در راه همدان هستند و یک شرکت نیز تقاضای ایجاد یک سایت گردشگری نمونه جهانی در تپه عباسآباد را به استان داده است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:03

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا