به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

فراوانی انواع میوه و آخرین قیمت‌ها در بازار مصرف

رییس اتحادیه بارفروشان مطرح کرد

فراوانی انواع میوه و آخرین قیمتها در بازار مصرف

» سرویس: اقتصادي - صنعت، معدن، تجارت

رییس اتحادیه بارفروشان گفت: وضعیت بازار میوه در آستانه شب یلدا مطلوب است و میوههای پر مصرف همچون انار و هندوانه به میزان کافی و با قیمتهای مناسب عرضه میشود.

مصطفی دارایینژاد در گفتوگو با خبرنگار ایسنا گفت: هر ساله با نزدیکی به شب یلدا با کمبود دو میوه مخصوص این شب یعنی انار و هندوانه مواجه بودیم ولی امسال خوشبختانه این دو میوه به وفور یافت میشود و مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: امسال با توجه به مصادف شدن شب یلدا با 28 صفر تصور نمیشود همانند هر سال با اسقبال زیادی در زمینه فروش میوه های این روز مواجه شویم.

دارایی نژاد گفت: در حال حاضر انار دماوندی از 2000 تا 5000 تومان در میادین به فروش میرسد.

قیمت فروش انواع هندوانه در میادین

وی با بیان اینکه هندوانه دزفولی کیلویی 600 تا 1000 تومان در میادین فروخته میشود، افزود: قیمت فروش هندوانه نوع میناب 1200 تا 1500 تومان، پرتقال 2000 تا 2500 تومان و سیب دماوند کیلویی 1500 تا 3500 تومان است و سیب میانه و مراغه نیز 1500 تا 4000 تومان است.

رییس اتحادیه بارفروشان افزود: درحال حاضر 1500 عضو دارای جواز کسب داریم ضمن اینکه 200 واحد دیگر در حال تشکیل و تکمیل پرونده برای دریافت جواز هستند.

به گفته وی نرخ سود فروش میوه برای عرضه در سطح شهر را 35 درصد ذکر کرد و گفت: خرمالو، ازگیل و انگور هم از جمله اقلامی هستند که مصرف آنها در شب یلدا افزایش مییابد لذا تلاش شده این اقلام نیز با قیمتهای متعادلی در بازار عرضه شوند.

دارایی نژاد افزود: پرتقال نیز به دلیل سرمای سال قبل در شمال کشور، اکنون شاهد کاهش عرضه این محصول در بازار هستیم اما انواع جنوبی پرتقال وارد میدان مرکزی شده و بتدریج در سطح شهر توزیع میشود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی