به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 2 آبان 1399

باید تعرفه ترجیحی برای تجارت کالا با ارمنستان اعمال شود

رییس مجمع عالی واردات:

باید تعرفه ترجیحی برای تجارت کالا با ارمنستان اعمال شود

» سرویس: اقتصادي - صنعت، معدن، تجارت

رییس مجمع عالی واردات اتاق بازرگانی ایران گفت: با توجه به اینکه توافقنامه اخیر ایران و ارمنستان باعث عمق بیشتر همکاریهای دو کشور میشود حتما باید نسبت به انعقاد قرارداد و استفاده از تعرفه ترجیحی با حفظ منافع ملی دو کشور اقدام شود.

محمد حسین برخوردار در گفتوگو با خبرنگار ایسنا، در پاسخ به اینکه توافق اخیر ایران و ارمنستان در زمینه همکاریهای اقتصادی چه تاثیری برای کشور خواهد داشت؟ اظهار کرد: هر چقدر بتوانیم روابط اقتصادیمان را در دوران تحریم و بعد از تحریم با کشورهای همسایه گسترش دهیم اتفاق بسیار مثبتی است. برای همین باید چنین روابطی را سرلوحه کارمان قرار دهیم.

وی ادامه داد: اشتراکات خاصی بین ایران و ارمنستان وجود دارد و همکاریهایی از گذشته بین دو کشور صورت گرفته است. این توافقنامه باعث میشود عمق همکاریهای ایران و ارمنستان بیشتر شود. البته به این شرط که این توافقها جنبه عملیاتی پیدا کنند چراکه در برخی موارد قراردادهایی منعقد می کنیم اما نمی توانیم آنها را عملیاتی کنیم.

برخوردار اظهارکرد: اتاق مشترک بازرگانی دو کشور باید در این زمینه فعال شود و بازرگانان ایران و ارمنستان را به یکدیگر متصل کند. این بهترین رویهای است که میتواند اتفاق بیفتد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 13:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا