به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

رئیس کانون انجمن‌ صنفی کارگران ساختمانی کشور: کارگران با هرگونه اصلاح قانون کار مخالفند

رئیس کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی سراسر کشور، با بیان اینکه اصلاحات اخیر مطرح شده برای قانون کار، به هیچ عنوان به نفع کارگران نیست، گفت: کارگران با هر گونه تغییر و اصلاح در قانون کار کاملا مخالف بوده و البته خواستار اجرای دقیق قانون کار هستند، چرا که معتقدند اجرای صحیح قانون، بسیاری از مشکلات را رفع خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، «اکبر شوکت» در نشست مشترک دبیران اجرایی خانه‌های کارگرسراسر کشور با اشاره به مطرح شدن موارد الحاقی برای اصلاح قانون کار، اظهار داشت: کارگران با هر گونه تغییر و اصلاح در قانون کار کاملا مخالفند.

وی افزود: کارگران در ضمن این با هر گونه اصلاح قانون کار مخالفند، خواستار اجرای دقیق قانون کار هستند، چرا که معتقدند اجرای صحیح قانون، بسیاری از مشکلات را رفع خواهد کرد.

رئیس کانون کارگران ساختمانی سراسر کشور، تأکید کرد: اصلاحات اخیر مطرح شده برای قانون کار، به هیچ عنوان به نفع کارگران نبوده و برخی از حقوق آن‌ها را مورد خدشه قرار می‌دهد.

«شوکت» در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بدهی ۹۰ هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان تأمین اجتماعی، گفت: کارگران به عنوان سهامداران اصلی سازمان تأمین اجتماعی، خواستار پرداخت بدهی دولت به تأمین اجتماعی هستند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 12:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا