به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

گوگل هالیوود را به تلاش برای سانسور اینترنت متهم کرد

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از سی نت، گوگل در واکنش به شکایت سونی و  چند استودیوی هالیوودی از خود می گوید این شرکت ها در تلاش هستند ارزوهای قدیمی خود برای سانسور اینترنت را به توسل به قوانین قدیمی عملی کنند.

گوگل می گوید انجمن تصاویر متحرک ایالات متحده به طور مخفیانه با دادستان کل ایالت می سی سی پی همدست شده تا بدون تغییر در قوانین اینترنتی آرزوهای خود برای کنترل فضای مجازی را عملی نماید.

کنت واکر از مدیران ارشد گوگل در این زمینه گفته است انجمن تصاویر متحرک آمریکا اسلحه خود را به سوی ما نشانه رفته است. وی از دریافت ایمیل های تهدیدامیز مدیران ارشد سونی که برای گوگل ارسال شده خبر داده و افزوده است انها می خواهند وب سایت های ارائه کننده محتوای هک شده مربوط به سونی بلوکه شود. اما در عمل به دنبال سانسور اینترنت و حذف محتوایی هستند که از نظرشان نامطلوب تلقی می شود.

استودیوهای هالیوودی استدلال های گوگل را رد کرده و می گویند ما به دنبال سانسور اینترنت نیستیم و فقط می گوییم اگر وب سایتی دارای 90 درصد محتوای ناقض کپی رایت بود باید فیلتر شود. ما سال هاست به دنبال حل این مساله هستیم و گوگل هم از ان اگاه است. به نظر می رسد کشمکش دوطرف بر سر این مساله مدت های طولانی ادامه یابد.

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا