به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 2 آبان 1399

محیط زیست بنزین تولید داخل را زیر سؤال برده است

محمدجواد نظری‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، با بیان اینکه موضوع کنترل آلودگی هوای تهران از مجلس هشتم در حال پیگیری است، اظهار داشت: آلودگی هوای تهران ناشی از ریزگردها، آلودگی خودروها، آلودگی ناشی از بنزین، استقرار صنایع آلاینده و ... می‌شود.

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید برای کنترل آلودگی هوای تهران به تمامی عوامل توجه شود افزود: متأسفانه اراده کافی برای این امر وجود ندارد.

وی با انتقاد تولید خودروهای فاقد استاندارد در کشور گفت: هم اکنون استاندارد خودروهای داخلی یورو یک و یورو 2 هستند. این در حالی است که باید خودروهای داخلی در جایگاهی باشند که آلودگی تولید نکنند.

به گفته این عضو فراکسیون محیط زیست خانه ملت خودروی پراید فاقد استاندارد لازم بوده و مجوزهای شماره‌گذاری خودروها توسط محیط زیست و استاندارد با نگاه مثبت به خودروسازان ارائه می‌شود.

نظری‌مهر متذکر شد: امیدوار هستیم مجلس پیگیری‌های لازم را در مورد محیط زیست و سایر ارگان‌های دیگر مانند استاندارد به عنوان ناظر داشته باشد تا از بروز مسائل این چنینی جلوگیری شود.

وی با انتقاد از اینکه محیط زیست با واردات بنزین از خارج از کشور بنزین تولید داخل را زیر سؤال برده است ادامه داد: قرار بود فراکسیون محیط زیست با «ابتکار»‌ رئیس سازمان محیط زیست در خصوص بررسی مسائل آلودگی هوا جلسه‌ای داشته باشند اما به دلایل مختلف از جمله مسافرت‌هایی رئیس سازمان محیط زیست و مباحث دیگر این امر محقق نشد.

نظری‌مهر درباره تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست ابراز داشت: متأسفانه تحقیق و تفحص‌ها با لابی‌گری‌ها به جایی نمی‌رسد و رسانه‌ها باید پیگیر مطالبات مردم باشند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا