به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

آراسته: امیرشقاقی مربی خوبی است، اما نه برای بزرگسالان/ درست نیست یک مربی در چند رده فعالیت کند

به گزارش خبرگزاری فارس، روز دوشنبه مهناز امیرشقاقی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان انتخاب شد. در همین راستا مربیان لیگ برتری فوتبال نظراتشان را درباره وی بیان کردند.

مرضیه جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم، مدافع چند دوره عنوان قهرمانی در گفت‌وگو با فارس درباره این انتخاب فدراسیون گفت: نظر خاصی در این باره ندارم و معمولا درباره مربیان تیم‌های ملی نظر نمی‌دهم، اما حتما امیرشقاقی معیارهای تیمی که او را انتخاب کرده داشته است.

وی ادامه داد: باید دست به دست هم دهیم تا تیم خوبی به مسابقات مقدماتی المپیک اعزام شود، اما نکته‌ای که نباید فراموش کنیم این است که درست نیست یک مربی در چند رده سنی فعالیت کند. به هر حال امیدوارم انتخاب فدراسیون جواب بدهد و آنها با دست پر برگردند.

مینا آراسته سرمربی تیم فوتبال پالایش گاز ایلام هم در گفت‌وگو با فارس، در این باره عنوان کرد: امیرشقاقی یکی از مربیان باتجربه است. من با حضور او موافقم و از نظر فنی امیرشقاقی را قبول دارم، اما نه در رده سنی بزرگسالان. بهتر است در این رده ما از مربیان خارجی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: تیم بانوان مانند مردان نیست که به آنها توجه ویژه شود. خیلی از بازیکنان ممکن است اگر هم در اردوی تیم ملی باشند و هم در لیگ بازی کنند، آسیب ببینند، بنابراین بهتر است بازیکنانی که برای تیم ملی انتخاب می‌شوند، در لیگ بازی نکنند تا آسیب نبینند. تیم سیرجان را ببینید؛ بازیکنانشان در تیم جوانان بازی می‌کنند، اما از وقتی از مسابقات برگشته‌اند نتوانسته‌اند نتایج خوبی را در لیگ بگیرند، چرا که توان بازیکن تحلیل می‌رود.

انتهای پیام/

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا