به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

امیدوارم در جمع ۴ تیم قرار بگیریم/ شناخت‌مان از استیل‌البرز از تیم سال گذشته‌شان است

آیلین ملکیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دیدار تیمش با استیل البرز در مرحله پلی‌آف بسکتبال بانوان گفت: روز پنجشنبه با این تیم بازی داریم که امیدواریم با شکست آنها در جمع 4 تیم برتر قرار بگیریم. با توجه به اینکه استیل البرز در گروه ما قرار نداشت شناخت خوبی از این تیم نداریم و شناخت ما مربوط به سال گذشته است.

وی ادامه داد: استیل البرز در مرحله برگشت تمام بازی‌هایش را با پیروزی پشت سر گذاشت، اما با شناخت محدودی که از این تیم دارم بازیکنان ما چیزی از آنها کم ندارند. ما بازیکن جدیدی جذب نکردیم و تاکید باشگاه روی بازیکنان بومی است. در این مدت هم تمرینات خوبی داشته‌ایم و بازیکنان بهتر از قبل هستند. برای اینکه بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند هفته گذشته و همین طور روز گذشته دیدار دوستانه‌ای با آرارات اصفهان برگزار کردیم، چرا که یک ماه است مسابقه نداشتیم و نمی‌خواستم بازیکنان از شرایط  مسابقه دور شوند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که از نظر مالی مشکلی ندارید و این باشگاه دستمزد بازیکنان را پرداخت کرده یا خیر، اظهار داشت: در قراردادی که امضا کردیم روی این موضوع که باشگاه چند درصد را چه زمانی بدهد بحثی نداشتیم. ذوب‌آهن باشگاه صاحب‌نامی است و هر زمانی آقای آذری مدیرعامل باشگاه پول داشته باشد دستمزد بازیکنان را پرداخت می‌کند. دیرو زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد؛ هیچ کسی از پول بدش نمی‌آید، اما بازیکنان ما هم چیزی نگفته‌اند.

مرحله پلی‌آف بسکتبال بانوان با حضور 8 تیم از 4 دی آغاز می‌شود.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا