به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

نوری: قهرمانی در آسیا دور از دسترس نیست/ تمرکزم روی تیم ملی است و به پیشنهاداتم فکر نمی‌کنم

محمد نوری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شرایط اردویی تیم فوتبال کشورمان در آفریقای جنوبی همچنین شرایط باشگاه پرسپولیس صحبتهایی کرد که در زیر میخوانید.

فارس: از آخرین وضعیت اردویی تیم ملی در آفریقای جنوبی صحبت کن.

خوشبختانه شرایط خوبی در اینجا داریم و تمرینات خوبی هم انجام میدهیم. البته از نظر آب و هوا هم شرایط کاملا خوب است و امیدوارم که با تمریناتی که اینجا انجام میدهیم بتوانیم پس از سالها قهرمان جام ملتهای آسیا شویم چراکه این مسئله دور از دسترس نیست و انگیزه زیادی بین بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در این باره وجود دارد.

فارس: خودت از چه زمانی به تمرینات تیم ملی اضافه شدی؟

خود من به دلیل اینکه دیرتر از همه بازیکنان به اردوی تیم ملی اضافه شدم روز چهارشنبه به اردو پیوستم و دیروز هم بدنسازی انجام دادم و هم تمرین کردم و امروز هم که یک بازی دیگر برای تیم ملی در پیش است و در صورت صلاحدید کادر فنی بازی خواهم کرد.

فارس: از نظر امکانات در این اردو مشکلی وجود ندارد؟

خوشبختانه اردوی خوبی داریم و باید بگویم که اینجا بیشتر بر روی مسائل بدنی کار میکنیم و امیدوارم که اردوی مفیدی برای ادامه راه ما در راه آمادهسازی جام ملتهای آسیا باشد.

فارس: چقدر امید داری تا بتوانی در لیست نهایی کیروش برای حضور در جام ملتهای آسیا قرار بگیری؟

من همه تلاشم را میکنم اما اینکه در لیست نهایی قرار بگیرم یا نه بستگی به نظر سرمربی تیم ملی دارد اما من با همه وجود تمرین میکنم و امیدوارم که بتوانم مسافر استرالیا شوم هرچند که همانطور که گفتم حرف اول و آخر را در این زمینه کیروش میزند و او تعیین میکند که بازیکنانی با تیم ملی باشند و چه بازیکنانی نباشند.

فارس: گویا امسال شرایط خوبی را تجربه میکنی به طوری که حتی امیر قلعهنویی هم مصاحبه کرده و گفته که محمد نوری در حال حاضر بهترین هافبک آسیا است.

قلعهنویی مرد بزرگی است و به من لطف دارد اما من همیشه تلاش میکنم تا تیمم موفق باشد و بتوانم برای تیمم چه در تیم ملی و چه پرسپولیس مهره موثری باشم.

فارس: انتقاداتی به برگزاری اردو در آفریقای جنوبی به تیم ملی مطرح شده به طوری که خیلیها میگویند همه اردوهای ما در این کشور برگزار میشود. به عنوان کسی که خودت در این اردو حضور داری این انتقاد را چطور ارزیابی میکنی؟

آب و هوای آفریقای جنوبی کاملا شبیه به استرالیا است و ما اینجا با باشگاههای قوی بازی میکنیم که می تواند یک شبیهسازی با تیمهایی مثل بحرین و قطر باشد چراکه فوتبال این باشگاهها شبیه به این تیمهاست اما مطمئن باشید کیروش بهترین نظرها را میدهد و برنامهای که برای تیم ملی ریخته مطمئنا میتواند به تیم ملی کمک کند.

فارس: گویا پیشنهاد جدی از لیگ قطر داری احتمال جداییات از پرسپولیس در این شرایط چقدر است؟

البته من یکی دو پیشنهاد دارم اما تمرکزم روی تیم ملی است از طرف دیگر من با پرسپولیس قرارداد دارم و بعید میدانم که مسئولان باشگاه رضایتنامه مرا بدهند البته درباره این شرایط نمیخواهم زیاد صحبت کنم و امیدوارم هرچه زودتر وضعیت پرسپولیس مشخص شود و با یارگیری خوبی که انجام میدهیم بتوانیم در آسیا نتایج خوبی بگیریم چراکه ما نماینده ایران هستیم و مسئولیت سنگینی در لیگ قهرمانان آسیا به دوش داریم.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا