به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 2 آبان 1399

پورعلی گنجی: گلم به کایزرچیف حاصل زحمت بچه‌ها بود/ از رقابت با مدافعان نامدار تیم ملی نمی‌ترسم

مرتضی پورعلی گنجی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی صحبتهایی کرد که میخوانید.

فارس: شرایط اردویی در آفریقای جنوبی چگونه است؟

خوشبختانه همه چیز اینجا خوب است و شرایط اردویی خوبی داریم و خوب هم تمرین میکنیم. در اینجا شرایط خوب و مناسب است و روز چهارشنبه هم یک بازی دوستانه برگزار کردیم و امروز هم یک دیدار دوستانه دیگر در پی داریم و باید ببینیم در ادامه راه شرایط چگونه خواهد شد.

فارس: درباره اولین بازی تدارکاتی تیم ملی صحبت کن.

بازی اول ما با یکی از تیم صدر جدول آفریقای جنوبی بود که البته بازیکنانی که روز قبلش برای این تیم بازی کرده بودند کمتر به مصاف ما آمدند و بیشتر بازیکنان ذخیره این تیم به مصاف ما آمدند البته به نظرم به گونهای بود که این تیم مخلوطی از تیم اول و دومش بود که البته این تیم را بردیم هرچند که میتوانستیم بیشتر هم گل بزنیم اما نشد.

فارس: خودت هم در این بازی گلزنی کردی درباره گلی که زدی صحبت کن.

گلی که زدم حاصل زحمت بازیکنان دیگر بود و من فقط زحمت آنها را تکمیل کردم اما به هر حال کیروش از من در دفاع آخر استفاده می کند و باید ابتدا وظیفهام که دفاع کردن است را انجام دهم سپس اگر فرصتی شد تواناییهایم را هم نشان دهم اما در وهله اول باید جواب اعتماد کیروش را بدهم و خوشحالم که اولین گل تیم ملی را من زدم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

فارس: فکر میکنی میتوانی در لیست نهایی تیم ملی برای جام ملتهای آسیا قرار بگیری؟

کیروش مربی کوچکی نیست. او مربی بازیکنان بزرگی مثل رونالدو، بکهام، زیدان، کارلوس و کریس رونالدو بوده و حتما در من و سایر بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شدهاند چیزی که دیده که ما را به تیم ملی دعوت کرده و امیدوارم که جواب اعتماد او را با زحماتی که میکشیم به خوبی بدهیم. سعی میکنم که نظر مثبت کیروش را جلب کنم و بتوانم کمکی برای تیم ملی باشم و در لیست نهایی تیم ملی هم قرار بگیرم.

فارس: در پست تو بازیکنان بزرگی مثل سیدجلال حسینی، پژمان منتظری و ... هستند آیا از رقابت با این بازیکنان هراسی نداری؟

به هر حال فوتبال همین است و باید هم رفاقت کرد و هم رقابت. همه همپستیهای من خوب هستند و من از آنها کسب تجربه میکنم چراکه آنها بزرگتر از من هستند و من هم اگر بتوانم به تیم ملی کمک میکنم و از رقابت ترسی ندارم و زحمت میکشم اما مهم نتیجه گرفتن تیم ملی است.

فارس: علیرضا منصوریان سرمربی تفت تهران از عملکرد 4 بازیکن این تیم در تیم ملی کاملا رضایت دارد. خودت فکر میکنی شما 4 بازیکن نفت میتوانید در لیست نهایی تیم ملی باشید؟

از منصوریان متشکرم و باید بگویم که ما همه تلاشمان را میکنیم و این روند خوبی را که داریم را ادامه میدهیم. بازیکنان نفت بازیکنان جوانی هستند و همه میتوانند به تیم ملی کمک کنند و امیدوارم که هر 4 نفر ما در لیست نهایی تیم ملی برای جام ملتها قرار بگیریم.

فارس: شرایط آب و هوایی آفریقای جنوبی چطور است؟

شرایط آب و هوایی اینجا مثل شمال خودمان است اما آفتاب خیلی سوزانی دارد اما از نظر امکانات، هتل و زمین تمرین شرایط خوبی داریم.

فارس: در پایان اگر صحبت خاصی داری بگو.

امیدوارم بتوانیم به این تیم کمک کنیم و اگر کیروش صلاح بداند به جام ملتهای آسیا برویم و با تمرینات خوبی که انجام میدهیم بتوانیم قهرمان آسیا شویم چون استحقاق این مسئله را داریم.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا