به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

شریفی: قهرمانی در آسیا به نفع همه ایران خواهد بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی شریفی درباره وضعیت تیم ملی در فاصله سه هفته تا شروع جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: تیم ملی شرایط خوبی دارد. خوشبختانه اردوی مناسبی در آفریقای جنوبی داریم و امکانات خوبی برایمان فراهم شده است. بازیکنان تیم ملی هم برای موفقیت انگیزه زیادی دارند و تلاش داریم که با همدلی و اتحاد نتایج خوبی برای تیم ملی رقم بزنیم.

وی درباره وضعیت حریفان ایران در جام ملت‌های آسیا خاطرنشان کرد: تیم‌های عربی حاشیه خلیج فارس در یک دهه اخیر سرمایه گذاری خیلی سنگینی در فوتبالشان انجام داده اند و واقعا اکنون فوتبال این کشورها سطح بسیار بالایی دارد. دیگر فاصله ها در فوتبال آسیا و دنیا از بین رفته و تیم‌ها شرایط نزدیکی به هم دارند بنابراین رقابت فشرده ای در جام ملت‌های آسیا به وجود خواهد آمد. درست است که آنها به لحاظ تعداد بازی‌های دوستانه از ما برتری زیادی دارند اما با تلاش، غیرت، اتحاد و همدلی‌مان تنها می توانیم جای خالی بازی‌های دوستانه را پر کنیم.

بازیکن تیم ملی با اشاره به فضایی که در تیم ملی وجود دارد، تصریح کرد: واقعا همه بازیکنان با هم دوست و متحد هستند. مطمئنا این مساله می تواند عامل اصلی موفقیت هر تیمی باشد. من خیلی امیدوارم که در کنار همه عوامل این مساله هم بتواند در موفقیت ما در جام ملت‌های آسیا تاثیر بگذارد.

شریفی تاکید کرد: فوتبال و به طور کل ورزش می تواند ویترین یک کشور باشد. اگر ما بتوانیم در آسیا موفق شویم و بعد از 39 سال قهرمانی را برای ایران کسب کنیم، مطمئن باشید این موفقیت به سود همه ایران خواهد بود و کام کل کشور از این موفقیت شیرین می شود بنابراین امیدوارم در فاصله ای که تا جام ملت‌های آسیا داریم همه ایران پشت فرزندانشان باشند تا بتوانیم برای ایران روزهای خوشی را رقم بزنیم.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا