به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

کومان: اسنایدر را نمی‌گیریم چون توان پرداخت دستمزدش را نداریم

به گزارش خبرگزاری فارس رونالد کومان مجبور شد مقابل شایعات انتشار یافته مبنی بر شروع مذاکرات تیمش با هافبک 30 ساله هلندی و عضو گالاتاسرای ترکیه واکنش نشان دهد.

وی اظهارداشت: درست است که به بازی وسلی اسنایدر علاقمندم اما گفت‌وگویی با او نداشته‌ام. حتی باشگاه نیز با او تماسی نگرفته است. چون پرداخت دستمزد سنگین وی، خارج از توان مالی باشگاه است.

کومان افزود: اطلاعات کافی از او دارم.  مدیر برنامه‌اش، ‌در اصل مدیر برنامه خودم است. او به عنوان هموطنم،‌ مایه افتخار است. بازیکنی بزرگ است که تجربه بسیار زیادی از حضور در سال‌ها در رده بالای فوتبال حرفه‌ای دارد. پس وقتی می‌دانیم گالاتاسرای ترکیه هفته‌ای به او 90 هزار پوند دستمزد می‌دهد، نمی‌توانیم برای استخدامش اقدام کنیم.

مربی ساوت‌همپتون ادامه داد: وسلی برای رئال بازی کرده و تجربه حضور در اینترمیلان را نیز دارد. مسلم است اگر به ساوت‌همپتون بیاید،‌ در زمین راهنمای بازیکنان جوانتر خواهد بود اما همانگونه که گفتم نمی‌توانیم به خاطر شرایط سنگین مالی‌، برای جذبش اقدام کنیم.

این اظهارات در حالی انتشار یافت که در هفته گذشته رسانه‌ها عنوان کردند اسنایدر در رادار خرید ساوت‌هامپتون و منچسترسیتی قرار گرفته است.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا