به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 اسفند 1397

وکیلی: مقابل میزان خیلی خوب بودیم، اما پیروز نشدیم/ نباید قانع شویم

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد وکیلی پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر میزان خراسان در هفته پایانی دور رفت رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور اظهار داشت: ابتدا باید از مدیران باشگاه تشکر کنم که از ما حمایت میکنند، اما این تیم هماکنون متعلق به همه مردم است، چراکه باید نگاه ملی به این بازیکنان داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما در بازی نخست خود در لیگ برتر به گنبد رفتیم و ست اول را 25 بر 10 باختیم. دست بازیکنانم میلرزید، اما حالا پیشرفت حاصل شده است و بازیکنانم به خوبی بازی میکنند و میتوانند یک ست از تیمهای بزرگ بگیرند. شکست با نتیجه 25 بر 23 مقابل تیمی که ملیپوشان زیادی دارد فکر میکنم موجب میشود که رضایت داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال ارتعاشات صنعتی ایران گفت: در ورزش والیبال مساوی وجود ندارد و همیشه یک تیم بازنده است؛ فکر میکنم ما خیلی خوب بازی کردیم، اما پیروز نشدیم. امیدوارم مجموعه کمک کند تا این تیم بتواند پیروزی را تجربه کند. ما در مسابقات آسیایی همه تیمهای را 3 بر صفر برده بودیم و در دیدار برابر میزان هم تیم حریف فکر نمیکرد اینقدر تحت فشار قرار بگیرد.

وکیلی اظهار داشت: تمام بازیکنان و مربیان تیم میزان به ما تبریک گفتند، اما این اول راه است و نباید قانع شویم، بلکه هر روز باید نکات جدیدتری را از لیگ برتر یاد بگیریم تا در آینده به خوبی از آنها استفاده کنیم.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی