به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

مومنی‌مقدم: بازیکنان ارتعاشات به خودباوری رسیده‌اند/ به ۳ امتیاز هفته آخر نیاز داشتیم

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا مومنی‌مقدم پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر ارتعاشات صنعتی ایران در هفته آخر دور رفت رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: اینکه 3 امتیاز بازی را کسب کردیم خیلی خوب بود، چراکه به شدت به آن نیاز داشتیم؛ اما از این جهت که کمی به دردسر افتادیم خیلی راضی نیستم.

وی در مورد تیم ملی والیبال نوجوانان (ارتعاشات صنعتی ایران) خاطرنشان کرد: این تیم شرایط بسیار خوبی در لیگ پیدا کرده است. شاید اگر در بازی‌های اول با آنها روبرو می‌شدیم کار سختی نداشتیم، اما حالا آنها به خود باوری رسیده‌اند و دوست دارند مقابل‌ تیم‌های بالاتر از خود خوب بازی کنند. چیزی برای از دست دادن ندارند و می‌خواستند برابر ملی‌پوشان میزان خودی نشان دهند.

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان که در مسابقات قهرمانی آسیا مربی تیم ملی نوجوانان بود، گفت: خوشحالم که تیم ارتعاشات خوب بازی کرد، چراکه تیم خودم است و چند ماه برای مسابقات قهرمانی آسیا با آنها کار کرده‌‌ام. آنها رشد خوبی داشته‌اند و امیدوارم همین روند را ادامه دهند.

وی افزود: در ست سوم تعویض‌هایی داشتیم تا تمام بازیکنان بازی کنند، اما کمی به دردسر افتادیم. در ست سوم بازیکنانم هماهنگی کافی را نداشتند و یک ست به حریف واگذار کردند. نمی‌توان گفت 100درصد از تیمم راضی یا ناراضی هستم؛ بالاخره هر تیمی نقاط ضعف و قوتی دارد.

مومنی‌مقدم عنوان کرد: تلاش می‌کنیم در نیم فصل نقاط ضعف خود را پوشش دهیم. چند بازیکن ما مصدوم هستند و نیم فصل زمان مناسبی محسوب می‌شود تا بازیکنان مصدوم هم به تیم اضافه شوند. در تعطیلات تمرینات را دنبا می‌کنیم و اردوی خاصی برگزار نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: آرمین تشکری به احتمال فراوان بعد از تعطیلات به تیم اضافه خواهد شد و زمان خوبی است تا به هماهنگی برسیم. تشکری که به تیم اضافه شود می‌تواند در سرویس و دفاع کمک زیادی به ما بکند. پاسور خارجی مان تازه بهبود پیدا کرده است و مباشری هم کمی مصدوم است که امیدوارم زودتر مشکل تمام این بازیکنان حل شود.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا