به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

سایت‌های حاوی مطالب افراط‌گرایانه در قرقیزستان مسدود می‌شوند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک، در نهمین نشست کمیسیون مرکز هماهنگی فعالیتهای ضدتروریستی در کمیته امنیت ملی قرقیزستان مسئله مسدود کردن وبسایتهای حاوی مطالب افراطگرایانه و تبلیغ اقدامات تروریستی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست نمایندگانی از ساختارهای ضدتروریستی قرقیزستان، نمایندگان شورای دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح این کشور مشارکت داشتند.

در این نشست با توجه به تحولات خاورمیانه و افغانستان، مسائل مربوط به تأثیر سازمانهای تروریستی و افراطی بینالمللی در روند اوضاع در قرقیزستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین در خصوص انجام تغییرات و اصلاحات مربوط به مقررات قرقیزستان از جمله در زمینه مسدود کردن سایتهای مربوط به تبلیغات افراطگرایی و اعمال تروریستی در این کشور تصمیمگیری شد.

این مسئله در حالی است که قرقیزستان برای مبارزه با گسترش افراطگرایی و عقاید تروریستی از طریق اینترنت تصمیم گرفته تا قوانین ارتباطات الکترونیک خود را نیز تغییر دهد.

از سوی دیگر در راستای مبارزه با افراطگرایی در قرقیزستان، اداره امور روحانیت مسلمانان این کشور با همکاری نهادهای انتظامی و امنیتی این کشور اقدامات، همایشها و دورههایی را در این زمینه برگزار تا وحدت و ثبات را جامعه تقویت کند.

انتهای پیام/

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا