به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

احد ده‌بزرگی درباره امامزاده‌های شیراز سرود

احد ده بزرگی در گفتوگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس از تدوین و آماده سازی کتابی پیرامون امامزادگان شیراز خبرداد و اظهار داشت: مجموعهای در قالب نظم و نثر با همکاری عبدالرضا لطفالهی آماده شده است.

وی در توضیح بیشتر عنوان داشت: «سومین حرم اهل بین(ع) امامزادههای شیراز» نام این مجموعه است که در بردارنده قطعات ادبی پیش از آغاز اشعار از آقای لطفالهی بوده و پس از آن شعرها درج شده است.

ده بزرگی متذکر شد: کارهای مربوط به این مجموعه به اتمام رسیده و برای گذران مرحله چاپ به انتشارات رفته است.

وی ادامه داد: «سومین حرم اهل بین(ع) امامزادههای شیراز» 106 امامزاده از زن و مرد را شامل میشود که برای هر یک قطعاتی سروده شده است.

از «احد دهبزرگی» تاکنون مرثیهها، شعرها و نوحههایی در رثای چهارده معصوم عرضه شده و در قالب کتابهایی چون «سروههای عاشورا»، «رباعیات عاشورا»، «آرزوی کربلا» و «طوفان خطبهها» که برگردان خطبههای عاشورا است، به چاپ رسیده است. در شعر درست مثل من در کتاب میخوانیم: «خیمه زده به دشت شب، ماه درست مثل من باز شکسته آینه، اه درست مثل من گاه شکسته بغض من، آه درست مثل ابر ابر به خود گریسته، گاه درست مثل من کاهش کوه کاه را در نفس صبا ببین همره باد میرود، کاه درست مثل من...» نشر تکا کتاب «لبخند صبح» را در 164 صفحه و شمارگان 5هزار نسخه با قیمت1650 تومان منتشر کرده است.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا