به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

جوایز مسابقه «جایزه داستان تهران» افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس، علی خدایی رئیس هیات داوران جایزه داستان تهران پیشنهاد داد که به جای تقدیر از 7 اثر برتر، تعداد آثار برگزیده در این بخش به 10 اثر افزایش پیدا کند که این پیشنهاد با موافقت مینا فرشیدنیک، دبیر این جایزه روبهرو شد.

خدایی رقابت نزدیک بین آثار و  بالا بودن سطح کیفی داستانها را از دلایل این پیشنهاد عنوان کرده است. بدین ترتیب جوایز اصلی این جشنواره به 13 جایزه افزایش پیدا کرده است که عبارتند از: مبلغ 70 میلیون ریال برای رتبه نخست، مبلغ 50 میلیون ریال برای رتبه دوم، مبلغ 30 میلیون ریال برای رتبه سوم و تقدیر از  10 اثر برتر که هریک  مبلغ 10 میلیون ریال دریافت میکنند.

جوایز جنبی جشنواره نیز شامل یک جایزه 50 میلیون ریالی و یک جایزه 10 میلیون ریالی است که به ترتیب به داستانهای برتر با محوریت «حمل و نقل» و «برج میلاد» اهدا میشوند.

این 13 اثر از میان 40 اثر راه یافته به دور دوم رقابت از سوی هیأت داوران انتخاب شدهاند. علی خدایی، مژده دقیقی، محمد کشاورز، داوود غفارزادگان و بلقیس سلیمانی داوری این آثار را برعهده داشتهاند.

اختتامیه جایزه داستان تهران روز چهارشنبه سوم دیماه ساعت 18 با معرفی برگزیدگان در سالن اصلی برج میلاد برگزار میشود.

جایزه داستان تهران را «ماهنامه داستان همشهری» و «سازمان زیباسازی شهر تهران» برگزار میکنند و «بانک شهر»، «برج میلاد» و «معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران» همکاران برگزاری این جشنواره  ادبی هستند.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا