به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

خاطره بهرام بهرامیان از دوران مدیریت «مهدی فرجی»

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، «بهرام بهرامیان» در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطلبی درباره مهدی فرجی نوشته که متن کامل آن را در ادامه می خوانید:

نیم ضبط یکی از سریالهایم سازمان به مشکل بودجه خورد و به طبع سریال من. همه چیز به هم ریخته بود مخصوصا خودم. مدیر فیلم و سریال وقت سر صحنه آمد و مرا به کنار کشید و گفت: با روحیه کارت رو ادامه بده. سازمان پول نداشت من یه خونه دارم، بفروشیم و سریال رو تمام کنیم.

بهرامیان ادامه می دهد: بعدا ایشان مدیر شبکه دو سیما سپس شبکه یک سیما شدن. آقای مهدی فرجی. بی شک ایشان باعث ارتفاع سطح برنامه سازی در سیما شدن. کسی که مدیر بود و دانش نمایشی داشت.

از همه رحمات و زحمات چند سال سپاس.

به گزارش فارس، «مهدی فرجی» در دوران ریاست سید عزت الله ضرغامی مدیر گروه فیلم و سریال بود و پس از آن مدیریت شبکه های دو و یک سیما را برعهد داشت.

فرجی از جمله مدیران موفق سازمان صداوسیما بود که در دوران حضورش در تلویزیون آثار موفقی نظیر سه گانه پایتخت، میلیاردر، ثریا و ... را روانه آنتن کرد.

همچنین مهدی فرجی از حامیان پروپا قرص برنامه «ثریا» بود که با حمایت او این برنامه روی آنتن شبکه یک رفت.

در تغییر جدید مدیران تلویزیون، فرجی جای خود را به احسانی زاده داده است. گفته می شود فرا رسیدن موعد بازنشستگی این مدیر موفق از جمله دلایل رفتن او از تلویزیون بوده است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا