به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

فرمانده انتظامی استان لرستان خبرداد؛ انهدام یک باند مواد مخدر و کشف ۲۰ کیلو هروئین در لرستان

فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به عملیات تعقیب و گریز پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان از انهدام یک باند سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سردار محمد قنبری  شامگاه روز گذشته در جمع خبرنگاران گفت: ماموران مواد مخدر شهرستان كوهدشت با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی از انتقال محموله مواد افیونی در یكی از روستاهای این شهرستان آگاهی یافتند.

وی با اشاره به اشرافیت پلیس لرستان بر مسیر های صعب العبور و انحرافی، افزود: ماموران با تشكیل اکیپ ویژه با استقرار نامحسوس در مسیر های احتمالی، تردد قاچاقچیان را زیر نظر گرفتند.

سردار قنبری تصریح کرد: قاچاقچیان با دو دستگاه پژو پارس و ۴۰۵ با استفاده از مسیرهای حاشیه ای وارد کمین ماموران انتظامی شده و بدون توجه به دستور توقف پلیس، سعی بر فرار داشتند اما ماموران با گشودن آتش قاچاقچیان را زمینگیر و دو خودرو متعلق به آنان را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان كرد: در بازرسی از پژو ۴۰۵ مقدار ۱۵ کیلوگرم هروئین كشف و دو سوداگر مرگ در این رابطه دستگیر شدند.

سردار قنبری گفت: در بازرسی از منزل دو نفر دیگر از اعضای این باند كه قبل از ماموران متواری شده بودند پنج كیلو هروئین، ۴۲ كیلو و ۱۳۰ گرم مایع پیش ساز هروئین، چهار دستگاه پراید، وانت نیسان، هیوندا كروز، موتورسیكلت و دو قبضه اسلحه غیر مجاز و مقادیری مهمات كشف و ضبط شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا