به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد؛ كمین پلیس‌، سارق خودرو را زمین‌گیر كرد

 فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد از دستگیری سارق حرفه ای خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سرهنگ نجفی بیان داشت: در پی اعلام خبر وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهر خرم‌آباد و در راستای مبارزه با سرقت و جلب رضایت آحاد مردم‌، موضوع به صورت وی‍ژه به تیم‌های شكار مجرمین (تیم‌‌‌های رعـد) ابلاغ شد.

وی گفت: پس از تحقیقات میدانی و انجام رصد دقیق جرائم و همچنین استفاده از گشت‌های پنهان، متهم شناسایی و در یك عملیات غافل‌گیرانه و در حالی كه اقدام به سرقت یك دستگاه ضبط صوت خودرو نموده بود، دستگیر شد.

نجفی در ادامه افزود: پس از انتقال متهم به مقر و انجام بازجویی‌های فنی و بازسازی صحنه‌های سرقت، به 13 فقره انواع سرقت شامل خودرو و قطعات خودرو اعتراف كرد كه ضمن شناسایی مال‌باختگان‌، فرد دستگیر شده به همراه پرونده و شكات در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد از دستگیری یك نفر شرور فراری تحت تعقیب خبر داد.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر این که یك شرور سابقه‌دار که به علت جرائم متعدد اعم از شرارت‌ و کلاه‌برداری در حبس به سر می‌برده و با قرار وثیقه به مرخصی اعزام‌ می‌شود.

سرهنگ حسین نجفی افزود: این شخص زمانی متوجه می‌شود علاوه بر محکومیت‌ها یک سال حبس و 2 سال تبعید به علت جرائم ارتکابی برای وی صادر و لازم‌الاجراست، علی‌رغم سپردن وثیقه از چنگال عدالت فرار كرده و خود را زا دید مامورین مخفی می‌نماید که بلافاصله مراتب به صورت ویژه در دستور کار عوامل انتظامی و تیم‌های تعقیب مجرمین قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در ادامه تحقیقات گسترده و میدانی و پس از دو هفته کار اطلاعاتی، متهم توسط تیم شکار کلانتری 12‌ردگیری و طی عملیاتی رعدآسا در یکی از معابر شهر خرم‌آباد دستگیر شد و تحویل دستگاه قضایی شد.

این مقام انتظامی تصریح كرد: اگر چنان‌چه کسی به هر نحوی بخواهد قانون‌گریزی یا قانو‌شکنی کند بداند که هیج مکانی برای وی امن نخواهد بود. چرا كه با اشرافیت اطلاعاتی نیروی انتظامی دارند در چنگال تیم‌های شکار مجرمین‌، گرفتار خواهد شد.

پیامبر کلمةالله الاعظم و کلام تکوینی خدا است

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان خرم‌آباد گفت: پیامبر اکرم‌(ص) آینه‌ی تمام‌نمای صفات حسنای حق و نور مطلق خداوند متعال بر عالم و آدم است او خلیفةالله الاعظم و واسطه‌ی ابدی نزول فیض و برکت الهی است.

حجت الاسلام یدالله گوهری در مراسمی که به مناسبت رحلت جانگداز پیامبر اکرم (ص) و سبط اکبرش، حضرت امام حسن مجتبی (ع) در محل حسینیه شهید مطهری این فرماندهی برگزار شد، اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) نه‌تنها مبلغ دین الهی و معلم آیات حکمت، که مربی و اسوه انسان‌ها است؛ پیوند پیروان آن حضرت با این وجود مقدس، هنگامی معنی‌دار و مؤثر است که آن بزرگوار را به عنوان مقتدا، امام، الگو و پیشوای حقیقی بشناسند و در مسلک و سلوک، از ایشان پیروی کنند.

وی با بیان این كه خلق و خوی پیامبر اکرم (ص)‌، قرآنی بود، افزود: اگر قرآن کریم، کلام تشریعی حضرت حق است، پیامبر اکرم (ص) کلمه اللةالاعظم و کلام تکوینی خدا است؛ اگر قرآن کتابی است با حقایق جاودانه و همیشگی، پیامبر اکرم (ص) نیز حقیقتی عینی و جاودانه است.

حجت‌الاسلام گوهری افزود: اگر نیاز بشریت به قرآن هرگز پایان نمی‌یابد و تکامل علمی و اجتماعی انسان، نیاز او را به حقایق قرآن کریم نه تنها کاهش نمی‌دهد که روزافزون می‌سازد.

وی تصریح كرد: نیاز انسان امروز و فردا به پیامبر و درس‌ها و آموزه‌های ایشان پایان‌ناپذیر است و اگر اسلام خاتم ادیان و قرآن خاتم کتب آسمانی است، پیامبر اکرم (ص) خاتم الانبیاء و قله رفیع کمال انسانی است.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خرم‌آباد بیان داشت‌: بعد از رحلت جانسوز پیامبر مکرم اسلام بر ما ست که به قرآن کلام خدا و اهل بیت تمسک جسته و لحظه‌ای از آن جدا نشویم‌، چرا که سعادت دنیا و آخرت ما در گرو عمل به این کلام نورانی است و این راه‌، همان صراط المستقیم است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا