به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد؛ تعهد،تخصص و تجربه از فاکتورهای لازم در انتخاب شهردار خرم آباد است

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: تعهد، تخصص و تجربهٔ کاری از فاکتورهای لازم در خصوص انتخاب شهردار است و در آینده نزدیک شهردار خرم آباد انتخاب می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، نود و هفتمین جلسهٔ رسمی و فوق العادهٔ شورای اسلامی شهرخرم آباد عصر دیروز با دستور کار بحث و بررسی پیرامون لیست بدهی و مطالبات شهرداری و بررسی نامه‌های مردمی، کمیسیون‌های تخصصی شورا و شهرداری بصورت علنی در محل تالار شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، علی جهان آرا رییس شورای اسلامی شهر با بیان اهمیت ثبات در مدیریت شهری، از اعضای شورای شهرخرم آباد خواست تا به صورت ویژه در جلسات آتی شورا نسبت به تعیین ساز و کار مناسب و بحث و تبادل نظر در خصوص انتخاب شهردار اقدام کنند.

وی با ذکر این نکته که تعهد، تخصص و تجربهٔ کاری از فاکتورهای لازم در خصوص انتخاب شهردار است، ابتکار، خوشنامی، خلاقیت و تعامل را از دیگر ویژگی‌های شهردار موفق دانست.

وی همچنین این نوید را به مردم شهر داد که انتخاب شهردار در آیندهٔ نزدیک با خصوصیات فوق و حمایت حداکثری اعضای شورا در آینده باعث ثبات مدیریت و ایجاد فضای تلاش و توسعه در شهر خواهد شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا