به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 شهریور 1398

معاون استاندار و فرماندار کاشان در گفتگو با ایلنا: بالا رفتن آگاهی‌های سیاسی و فرهنگی، زمینه ساز رشد اقتصادی است

معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: با توجه به اینکه در دولت تدبیر و امید، محوریت کار‌ها برمبنای کار کار‌شناسی و عقلانیت است، اولین همایش آگاهی‌های سیاسی و فرهنگی ویژه مدیران و کارکنان ادارات شهرستان کاشان برگزار شد.

«ابوالفضل صدرائیه» معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان در حاشیه برگزاری اولین همایش آگاهی‌های سیاسی و فرهنگی ویژه مدیران و کارکنان ادارات این شهرستان که روز گذشته در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه کاشان برگزارشد، در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، برگزاری این همایش را یکی از الزمات دولت تدبیر و امید براساس منویات مقام معظم رهبری برای بالا بردن سطح آگاهی‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مدیران و کارکنان دستگاه‌های اداری برای پاسخگویی به مطالبات مردم عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه در دولت تدبیر و امید محوریت کار‌ها برمبنای کار کار‌شناسی و عقلانیت است. اولین همایش آگاهی‌های سیاسی و فرهنگی ویژه مدیران وکارکنان ادارات شهرستان کاشان برگزار شد.

وی بالا رفتن آگاهی‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را زمینه ساز رشد اقتصادی دانست و گفت: آگاهی‌های اسیاسی، اجتماعی و فرهنگی زمانی رشد پیدا می‌کند که محوریت کار‌ها برمبنای کار کار‌شناسی و عقلانیت باشد.

فرماندار شهرستان کاشان از مردم به عنوان سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران نام برد و یاد آوری کرد: افزایش آگاهی‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مدیران و کارکنان ادارات می‌تواند در افزایش اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران موثر واقع شود.

 اولین همایش یک روزه آگاهی‌های سیاسی و فرهنگی ویژه مدیران و کارکنان ادارات شهرستان کاشان که روز گذشته به همت فرمانداری ویژه شهرستان کاشان در سالن اجتماعات این فرمانداری با حضور دکتر سید رضا عظیمی، کار‌شناس سیاسی استانداری خراسان برگزارشد به علت استقبال بی‌نظیر مدیران و کارکنان ادارات این شهرستان و عدم گنجایش فضای سالن اجتماعات فرمانداری کاشان باعث شد تا عده‌ای از شرکت کنندگان خارج از سالن حضور پیدا کنند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|