به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 28 بهمن 1397

بسیج رسانه در تحقق اهداف انقلاب اسلامی بسیار تاثیرگذار است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، عزت الله ضرغامی دقایقی پیش در اختتامیه همایش بسیج و رسانه در سالن همایشهای آستان قدس رضوی اظهار کرد: بسیج رسانه در جمعآوری نیروهای انقلابی و تحقق اهداف انقلاب اسلامی بسیار تاثیرگذار است.

ضرغامی تصریح کرد: در تمامی عرصهها آنقدر پیشرفت کردهایم که تمامی معادلات عالم را تحتتأثیر قرار دادهایم و این به خاطر روحیه بسیجی مردم است.

وی افزود: حضور بسیج مایه قوت قلب و نشانه و آیهای برای پیدا کردن مسیر است.

رئیس سابق رسانه ملی بیان کرد: بسیج کارهایی میکند که در رسانه مطرح نمیشود چون رسانه توانایی انعکاس فعالیتهای گسترده بسیج را ندارد.

ضرغامی اضافه کرد: در بسیاری اوقات برنامههایی که منعکس میشود درصد کوچکی از کار بزرگی که توسط بسیج صورت میگیرد نیز نیست و شجره طیبه واقعاً مصداقش بسیج است که امروز به بار نشسته و همه از محصول آن استفاده میکنیم.

وی با بیان اینکه بسیج و رسانه مفهومی را منتقل میکند که هم قالب و هم محتوا است، بیان کرد: آیتالله شهید مطهری جمهوری اسلامی را دو کلمه خواندهاند که کلمه اول آن قالب و کلمه دوم آن محتوا را معرفی میکند.

ضرغامی خاطرنشان کرد: بسیج رسانه و رسانه بسیجی دو مفهوم قالب و محتوا را منتقل میکند و ما باید زیر سایه این دو مفهوم بتوانیم خوب فعالیت کنیم.

وی با تأکید بر اینکه محتوا بر رسانه باید بسیجی باشد، عنوان کرد: اگر رسانهای بخواهد بسیجی شود، باید شجاعت را که یکی از ویژگیهای فرد بسیجی است داشته باشد.

رئیس سابق رسانه ملی، بسیج را یک حرکت جمعی عنوان کرد و بیان داشت: وقتی مردم گرد هم میآیند میتوانند مشکلات را حل کنند و بسیج در واقع تبلور حضور گسترده مردم است.

انتهای پیام/70005/ق40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی