به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

هزینه 25 میلیارد ریالی برای بهره‌برداری از آزمایشگاه‌های پژوهشکده شمال

محسن آسوری در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل از هزینه بیش از 25 میلیارد ریالی برای افتتاح و بهرهبرداری پنج آزمایشگاه تحقیقاتی تخصصی پژوهشکده پاستور شمال خبر داد.

وی درباره این پژوهشکده گفت: این پژوهشکده به عنوان شعبهای از انستیتو پاستور ایران در سال 1373 با همت گروهی از خیران راهاندازی شد و با هدف ارائه خدمات به پنج استان شمالی اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و سمنان فعالیت این انستیتو پاستور از سر گرفته شد.

رئیس مرکز انستیتو پاستور ایران پژوهشکده شمال کشور با تاکید بر اینکه این پژوهشکده در 6 محور فعالیت دارد، تصریح کرد: پژوهش، تولید، ارائه خدمات تشخیصی تخصصی، آموزش، مرکز رشد زیست فناوری و رایانش زیستی از محورهای فعالیت بوده هرچند تاکنون توانستیم با آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پارک پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران تفاهمنامه همکاری انعقاد کند.

وی یادآور شد: هماکنون این پژوهشکده دارای 28 پرسنل بوده و با شعار منابع برای همه مدل مدیریت شبکهای و مجازی با تاکید بر استفاده از توان بخش خصوصی در حال فعالیت است.

آسوری در خصوص افتتاح از پنج آزمایشگاه تحقیقاتی و تخصصی پژوهشکده پاستور شمال که روز گذشته انجام شد، عنوان کرد: آزمایشگاه سموم و آلایندههای غذایی در این روز با سرمایهگذاری بیش از 20 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی افتتاح شد و آزمایشگاه تشخیص ملکولی بیماریهای عفونی با سرمایهگذاری 2 میلیارد و 500 میلیون ریال هم به بهرهبرداری رسید.

این مسئول افتتاح سایت تولید کیتهای تشخیص محصولات حلال و حرام و تقلبهای غذایی را هم به این جمع افزود و گفت: آزمایشگاه تشخیص سل و بیوشیمی هم از دیگر افتتاحهای این مرکز بوده که در مجموع با هزینه بیش از 25 میلیارد ریال به ثمر نشست.

انتهای پیام/86012/م30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا