به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 28 بهمن 1397

فوتبالیست قمی و مدافع سابق استقلال تهران به صبای قم پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، این بازیکن آیندهدار احمد نعمتاللهی است که سابقه بازی در تیم فوتبال استقلال تهران در مسابقات فصل گذشته لیگ قهرمانان فوتبال باشگاههای آسیا را دارد.

نعمتاللهی که متولد 20 آبانماه سال 1372 و متولد شهر مقدس قم است، فوتبال خود را از تیم نونهالان برق تهران آغاز کرده و سابقه بازی در تیمهای فوتبال جوانان عقاب تهران و استیل آذین تهران و امیدهای تیم فوتبال پرسپولیس تهران را دارد.

این بازیکن که تخصص بازی در خط دفاعی را دارد به عنوان سهمیه امید تیم فوتبال بزرگسالان استقلال تهران سابقه بازی در مسابقات فصل گذشته لیگ قهرمانان فوتبال باشگاههای آسیا برابر الریان قطر را نیز دارد، مسابقهای که از دور برگشت مرحله گروهی در ورزشگاه آزادی تهران با برتری 3 بر یک استقلال به پایان رسید.

با نظر مساعد کادر فنی تیم فوتبال صبای قم، نعمتاللهی با قراردادی به مدت 18 ماه تا پایان فصل آینده مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور به جمع شاگردان مهدی تارتار پیوست و از روز سوم دی ماه در دور جدید تمرینات صبای قم حضور مییابد.

این در شرایطی است که با نظر مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال صبای قم، این تیم از آ‎غاز نقل و انتقالات نیم فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور تا کنون محمد حیدری بازیکن سابق ملوان بندر انزلی و فجر شهید سپاسی شیراز و همچنین سعید مهدیپور مدافع سابق گسترش فولاد و شهرداری تبریز را به جمع نفرات خود برای دور برگشت لیگ برتر اضافه کرده است.

دور جدید تمرینات و برنامههای آمادهسازی تیم فوتبال صبای قم برای حضور موفق در دور برگشت مسابقات چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور جام خلیج فارس بعد از تعطیلات عزاداری ماه صفر، از روز چهارشنبه سوم دی ماه آغاز خواهد شد.

مهدی تارتار سرمربی جدید تیم فوتبال صبای قم که از هفته هفدهم بازیهای لیگ امسال جایگزین عبدالصمد مرفاوی شده است هم اکنون مشغول چینش برنامههای آماده سازی تیمش برای تعطیلات حدودا 2 ماهه مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور است.

با رفتن سعید عزیزیان مربی دروازهبانهای تیم فوتبال صبای قم یک مربی جدید برای تمرین سنگربانان تیم صبا از دور جدید تمرینات به اردوی این تیم اضافه میشود، ضمن اینکه صباییها قصد دارند بعد از تمرین کردن در قم راهی یک اردوی آماده سازی شوند.

این در حالی است که انجام بازیهای تدارکاتی نیز در دستور کار مهدی تارتار و همکارانش قرار دارد تا صبای قم که هم اکنون در مکان هفتم جدول رده بندی رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور ایستاده بتواند جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقاء دهد.

انتهای پیام/78002/خ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی