به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 25 آبان 1397

صبای قم از میهمانی لاله اصفهان یک امتیاز گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، دیدارهای هفته هفتم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال رده سنی امید باشگاههای کشور در حالی به پایان رسید که فوتبالیستهای تیم امید صبای قم به سومین تساوی این فصل خود در دیدار حساس با رقیب اصفهانی یعنی پتویلاله تن دادند.

شاگردان حسین گنجیان در تیم فوتبال امید صبای قم با انگیزه جبران فاصله یک امتیازی خود با تیم صدرنشین گیتیپسند اصفهان به میهمانی هفته دوم از دور برگشت بازیهای مرحله گروهی لیگ دسته یک فوتبال امید باشگاههای کشور رفته بودند، اما بیشتر از یک امتیاز از اصفهان سوغاتی نیاوردند.

صبای قم برای اینکه همچنان در کورس مدعیان صعود به مرحله نهایی مسابقات باقی بماند مجبور بود در دیدار هفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال امید کشور از سد پتویلاله اصفهان عبور کند تا خود را بار دیگر به صدر جدول رده بندی گروه دوم مسابقات نیز برساند اما در نهایت تن به تساوی داد.

بعد از پیروزی با ارزشی که امیدهای صبای قم در هفته گذشته در دیدار خانگی برابر تیم فوتبال امید فولاد یزد کسب کردند از نظر فنی و همچنین شرایط روحی با هدف کسب سه امتیاز از میهمانی تیم پتویلاله اصفهان به مصاف حریف رفتند اما نتیجه تلاش آنها با میزبان تساوی بدون گل در پایان 90 دقیقه رقابت نزدیک و نفسگیر بود.

تساوی بدون گل صبای قم در میهمانی تیم پتویلاله اصفهان موجب شد تا شاگردان حسین گنجیان حتی یک پله در جدول ردهبندی پائینتر بیایند و بدین ترتیب برای اینکه همچنان یکی از شانسهای راهیابی به مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال امید باشگاههای کشور باشند مجبور به پیروزی در دیدارهای آتی هستند تا از رقبای اصفهانی و یزدی خود عقب نمانند.

با نتیجهای که در هفته هفتم از مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امید باشگاههای کشور برای صبای قم به دست آمد این تیم هم اکنون سه پیروزی، سه تساوی و یک باخت در کارنامه دارد و با یک پله نزول بعد از گیتیپسند اصفهان و فولاد یزد فعلا در مکان دوم جدول است.

تیم صبای قم با توجه به فاصله 3 امتیازی با تیم صدرنشین گیتیپسند اصفهان باید در هفته هشتم مسابقات این فصل لیگ دسته یک فوتبال امید باشگاههای کشور که میزبان این تیم اصفهانی است باید قویتر به میدان برود و ضمن کسب 3 امتیاز و جبران این اختلاف امتیازی، شکست در بازی نیم فصل اول را تلافی کند.

دیدار هفته بعدی صبای قم با گیتی پسند اصفهان از سومین هفته دور برگشت مرحله گروهی مسابقات فوتبال باشگاههای کشور چهارم دی ماه در ورزشگاه شهید حیدریان قم به انجام خواهد رسید و طی آن صبا باید تساوی در دیدار هفته هفتم با لاله اصفهان را جبران کند.

در این گروه هم اکنون تیم فوتبال امید گیتیپسند اصفهان با کسب 15 امتیاز صدرنشین است، فولاد یزد با کسب 14 امتیاز در مکان دوم جای دارد و تیم فوتبال امید صبای قم با کسب 12 امتیاز در گروه دوم مقدماتی رتبه سوم ردهبندی را در اختیار دارد.

انتهای پیام/78002/ن۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی