به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

فصل فوتبالی ورامین در سال 93 از خط پایان عبور کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران بهنقل از روابطعمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین، فصل فوتبال ورامین با به اتمام رسیدن لیگ نونهالان و قهرمانی تیم شمیم سازان به پایان رسید.

آرش اردستانی، دبیر هیئت فوتبال شهرستان ورامین پیرامون فوتبال ورامین اظهار کرد: لیگهای فوتبال در ردههای سنی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان با حضور مجموعاً 40 تیم و حدود یک هزار و 200 بازیکن از اواسط تابستان سال جاری شروع شد که حضور این تعداد ورزشکار در کنار بازیکنان حاضر در لیگهای مختلف فوتبال توابع استان در ردههای مختلف سنی و همچنین فوتبال مدارس نشان دهنده اهمیت و علاقه زیاد نسل پویای شهرستان به فعالیت در این رشته ورزشی است که توجه بیشتر مسئولان شهرستان به این رشته ورزشی و ایجاد زیرساختهای مناسب برای پیشرفت هر چه بیشتر این رشته را میطلبد.

وی در ادامه گفت: از نکات قابل توجه امسال برگزاری لیگ نونهالان برای نخستین بار در شهرستان است که با حضور 14 تیم از شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا به میزبانی ورامین در استادیوم تختی برگزار شد که در پایان تیم شمیم سازان به عنوان قهرمانی دست یافت.

دبیر هیئت فوتبال ورامین در ادامه در راستا فرهنگ ورزش ورامین عنوان کرد: خوشبختانه امسال از نظر فرهنگ شرایط بهتری را پشت سر گذاشتیم و امیدواری این روند در طی سالهای آینده بهتر شود و شاهد یک فرهنگ ورزشی مناسب و درخور فوتبال دیار 15 خرداد باشیم.

بر پایه این گزارش، تیمهای ستاره کارخانه قند در رده سنی بزرگسال، ارزش در لیگ جوانان و آریا نوین در لیگ نوجوانان مقامهای قهرمانی را کسب کردند.

انتهای پیام/2462/خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا