به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

جلوی جناح‌بازی و سیاسی‌کاری در دانشگاه را گرفتم

احمد انصاری صبح امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در لنده، با تبریک سالروز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: دانشگاه یک مکان مقدس بوده که در راستای تولید علم و اندیشه و فنآوری باید حرکت کند و از حاشیه به دور باشد.

وی افزود: یکی از مواردی که در دانشگاهها باید به جد پیگیری شود، به روز و پویا بودن دانشگاه است که متناسب با نیاز روز جامعه باید حرکت کند.

رئیس سابق دانشگاه پیام نور لنده تصریح کرد: از جمله مواردی که در مدت دو سال حضور در دانشگاه پیام نور لنده به جد دنبال کردهام، پرهیز از سیاسیکاری و جناحبازی بوده، چراکه معتقدم دانشگاه نباید جولانگاه سیاستزدگی شود، بلکه باید در راستای پیشرفت و ترقی علم و اندیشه حرکت کند.

انصاری به ساماندهی امور دانشجویان اشاره کرد و افزود: تلاش شبانهروزی من و همکارانم در دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در راستای ساماندهی امور آموزشی و فرهنگی دانشجویان بوده و سعی شده با نگاهی متفاوتتر از گذشته در این راستا اقدامات خوبی انجام شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به نگاه جدید به دانشگاههای کوچک و جمعآوری آنها سعی شده نه تنها این دانشگاه جمع نشود، بلکه در راستای افزایش رشتههای تحصیلی اقداماتی انجام شود که متأسفانه به دلیل محدودیت مکانی و اعتباری هر چند قول ایجاد رشتهها گرفته شد، ولی راهاندازی نشد.

رئیس سابق دانشگاه پیام نور لنده گفت: یک مسئول باید در حفظ بیتالمال نهایت کوشش و دقت را داشته باشد و نگذارد این حقوق پایمال شود.

انصاری در ادامه به کمبود امکانات دانشگاه اشاره کرد و گفت: آنچه در حد توانم بود، در دانشگاه به کار گرفتم و اگر کاری را انجام ندادم نه اینکه نمیخواستم بلکه وضعیت امکانات و اعتبارات بیش از این اجازه کار به ما نداده است.

وی یادآور شد: استارت دوباره پروژه ساختمان دانشگاه از اقدامات خوبی است که توانستم با همکاری مسئولان استانی و شهرستانی در این شهرستان انجام دهیم.

انتهای پیام/82013/ب30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا