به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

تحلیلی بر گزارش 630 صفحه‌ای از اقدامات ضدبشری سیا در زندان‌های آمریکا

حجتالاسلام والمسلمین هادی ابراهیمی امروز در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان با تحلیل اقدامات ضدبشری آمریکا اظهار داشت: وقتی کمیته سنای آمریکا تهیه گزارش را در سال 2009 آغاز کرد، شاید همه کسانی که چهره واقعی این کشور را به اصطلاح مدرن و پیشرفته میدانستند که در صورت حتی جزئی از گزارش که در حصار شدیدترین سانسورهای خبری قرار دارد، موقعیت آمریکا را کاملاً بر ضد منافع این کشور دگرگون کرد.

وی افزود: کشوری که دائماً کشورهای دیگر جهان را به بهانه رعایت نکردن حقوق بشر زیر فشار قرار میدهد؛ اکنون با ارائه گزارشی از فعالیتهای ضد بشری در زندانهای مخوف این کشور در سراسر جهان متفکرین جهان را به فکر فرو برده است.

مسئول سیاسی تیپ 12 قائم (عج) سمنان تصریح کرد: شاید این جنگ قدرت در آمریکا آغازی باشد بر افشای جنایات این کشور در حق ملتهای جهان، همانگونه که دولتمردان آمریکا قائلند که تروریست خوب و بد در دنیا وجود دارد؛ همانطور هم رعایت حقوق بشر در دنیا نیز برای بعضی افراد و کشورها لازم است، اما با توجیه امنیت آمریکا تمام قواعد حقوق بشری لغو میشود.

ابراهیمی اظهار داشت: حال وقتی کشور ما قاتل و تروریستی مثل عبدالمالک ریگی را میخواهد به دست عدالت بدهد، داعیه حقوق بشری آنها گوش جهانیان را کر میکند.

وی بیان کرد: آمریکا کشوری است که خود تولیدکننده سلاح هستهای در جهان است، اما داعیه کنترل دستیابی به این سلاح دارد؛ همچنین کشوری که داعش را به وجود آورده، امروز داعیه مبارزه با تروریسم را دارد و آمریکا که خود کوچکترین مسائل انسانی را در مورد مظنونان رعایت نمیکند، در مورد متهمان و مجرمان ما داعیه حقوق بشری دارد.

این مسئول در پایان با بیان اینکه کشوری که خود ویروس «ابولا» را برای آزمایش بر روی مردم آفریقا در آنجا گسترش داده است؛ خود او هم برای مبارزه با آن، مردم جهان را به کمک فرا میخواند، تصریح کرد: آیا این چیزی جز به تمسخر گرفتن حقوق اولیه انسانهای دنیا نیست؟

انتهای پیام/74007/ذ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا