به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

تلاش ماهان تندیس قم برای نهمین پیروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، امسال نیز همانند اکثر دورههای قبل مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور نماینده فوتسال قم از تغییرات در کادر فنی مصون نماند و از آغاز دور برگشت چهاردهمین دوره این بازیها با یک سرمربی جدید به میدان میرود.

مدیران تیم فوتسال ماهان تندیس در دومین سالی که نماینده فوتسال استان قم در معتبرترین سطح رقابتهای باشگاهی کشور یعنی لیگ برتر فوتسال ایران است، تصمیم به کنار گذاشتن امیر شمسایی از راس کادر فنی خود گرفتند و اکنون به جای وی علیرضا رعدی را در راس قرار دادهاند.

هم امیر شمسایی و هم علیرضا رعدی از چهرههای شناخته شده در فوتسال کشور به شمار میروند اما شمسایی پیش از این دستکم حدود سه بار در فوتسال قم و در تیمهایی مانند ارمکیش قم، صبای قم و ماهان تندیس قم سرمربیگری کرده است اما علیرضا رعدی برای نخستینبار در قم حضور یافته است.

سال گذشته نیز ابتدا رضا کردی هدایت ماهان تندیس قم را بر عهده گرفت و در میانه راه سید وحید غیاثی سرمربی تیم ماهان تندیس شد اما دامنه تغییرات باز هم گستردهتر شد و در نهایت محسن حسنزاده سرمربی ماهان تندیس تا پایان لیگ پانزدهم و همچنین جام حذفی فوتسال شد.

در سال قبل از آن یعنی سال 91 همین اتفاقات در تیم فوتسال صبای قم رخ داد و بعد از اینکه صبا لیگ چهاردهم فوتسال باشگاههای برتر کشور را با هدایت امیر شمسایی آغاز کرد، مربیانی همچون دکتر قدرتالله باقری و نهایتا محسن حسنزاده در راس کادر فنی قرار گرفتند.

تمام این اتفاقات در 15 دوره سپری شده از تمام ادوار مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور موجب شده است تا قمیها همچنان در حسرت قهرمانی باقی بمانند و چنانچه امسال نیز اتفاقات سال گذشته را در ذهن مرور کنیم ممکن است سریال قهرمان نشدن فوتسال قم در لیگ برتر ادامه داشته باشد.

به هر حال هفته آغازین از دور برگشت بازیهای شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور نخستین آزمون ماهان تندیس قم با سرمربیگری علیرضا رعدی از باتجربههای مربیگری در فوتسال ایران است و این تیم با منصوری قرچک در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور بازی میکند.

ماهانتندیس قم به پیروزی برابر تیم منصوری قرچک برای بازگشت دوباره به صدر جدول ردهبندی شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور نیاز دارد و بر همین اساس عصر بیست و هشتمین روز آذر ماه به حمایت همهجانبه تماشاگران قمی امید دارد تا با کسب سه امتیاز و پیروزی از میدان خارج شود.

دیدار ماهان تندیس قم و منصوری قرچک از نخستین هفته نیم فصل دوم بازیهای شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور از ساعت 16 عصر امروز جمعه به میزبانی شاگردان رعدی در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم برگزار میشود.

در جدول ردهبندی رقابتهای لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور در حال حاضر تیم فوتسال ماهان تندیس قم با کسب 26 امتیاز در مکان دوم جدول ایستاده است چراکه ماهان تندیس قم از 13 بازی قبل خود هشت پیروزی، 2 تساوی و سه باخت در کارنامه دارد و بر حسب تفاضل گل در مکان دوم است.

تا پایان هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران با کسب 26 امتیاز و تفاضل گل به اضافه 13 در صدر ایستاده، ماهان تندیس قم با 26 امتیاز و تفاضل گل به اضافه 10 در مکان دوم جای دارد و تیم حفاری اهواز با کسب 23 امتیاز سوم است.

تیم فوتسال شهید منصوری قرچک که از تیمهای با سابقه و پرافتخار لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور به شمار میرود در حال حاضر با کسب 15 امتیاز از 13 مسابقه در جایگاه نازل نهم قرار دارد و در دیدار رفت نیز در سالن شهدای هفتم تیر قرچک مغلوب تیم ماهانتندیس قم شده است.

انتهای پیام/78002/م30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا