به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

ارتقای سطح کیفی مراکز سلامت مجتمع گاز پارس‌جنوبی

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، محمدرضا شجاعی پیش از ظهر امروز در بازدید از مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: مجتمع گاز پارس جنوبی هماکنون بخش عظیمی از گاز کشور را تامین میکند و نزدیک به نیمی از گاز مصرفی کشور در این مجموعه تولید و فرآوری میشود.

وی افزود: توجه به سلامت و بهداشت کارکنان صنعت نفت و خانوادههای آنان و همچنین توجه به سلامت ساکنان بومی شهرستانهای پیرامونی مورد تاکید قرار دارد و امیدواریم با تلاش دستهجمعی به اهداف مورد نظر برسیم.

رئیس کمیسیون عالی پزشکی صنعت نفت از ارتقای سطح کیفی مراکز سلامت مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد و خاطرنشان کرد: هماکنون حجم و کیفیت خدمات حوزه سلامت در این منطقه بسیار خوب است که با افزایش امکانات و تجهیزات، شاهد ارتقای کیفی خدمات نیز خواهیم بود.

شجاعی تصریح کرد: بهداشت و درمان صنعت نفت در استان بوشهر تاکنون با راهاندازی مراکز مختلف و تجهیز بیمارستان تخصصی توحید، نقش خود را به خوبی ارائه کرده است.

رئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر نیز بیان کرد: 34 مرکز بهداشتی و یک بیمارستان مجهز در استان بوشهر تحت پوشش صنعت نفت به ارائه خدمات شبانهروزی به مردم و کارکنان صنعت نفت میپردازند.

مهرداد حسینزاده افزود: کیفیتبخشی به خدمات و بهروزرسانی خدمات درمانی مورد تاکید مجموعه بهداشت و درمان قرار دارد و روز به روز این روند بهتر شده است.

بازدید از گالری روم ، پالایشگاه سوم ، مرکز سلامت پالایشگاه اول و دوم ، همچنین بازدید از امکانات مختلف و متنوع موجود در این مراکز از جمله برنامههای کمیسیون عالی پزشکی بود.

انتهای پیام/2451/خ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا