به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

داعش رو به موت است/ اجتماع عظیم اربعین مایه یأس دشمنان امت اسلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سردار محمدرضا نقدی در حاشیه اختتامیه دوازدهمین همایش بین‌المللی بسیج و رسانه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، مبنی بر آخرین وضعیت داعش، اظهار کرد: فقط می‌توان این را گفت که داعش رو به موت است و چه در عراق و چه در سوریه به زودی از بین می‌روند.

وی افزود: مسئله مهم این بوده که حرکت مردمی و اجتماع عظیم در روز اربعین امسال مایه یأس و ناامیدی تمام دشمنان امت اسلام بوده و اربعین امسال نشان‌دهنده وحدت امت اسلامی بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه در سیدنی فردی با هویت ایرانی‌الاصل گروگانگیری کرده، گفت:‌ ببینید امروز چنین اخباری برای به انزوا کشاندن جمهوری اسلامی ایران بوده چرا که دشمنان ما به خوبی می‌دانند جمهوری اسلامی ایران خطر بزرگی برای آنها محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: ملت اسلامی ما همواره راه نجات بشریت را به مردم دنیا نشان داده و این الهام‌بخشی ملت ایران خطری بزرگ برای دشمنان محسوب می‌شود و تلاش آنها این است که در این الهام‌بخشی و عزت خدشه وارد کنند.

سردار نقدی در بخش دیگری از سخنانی با تاکید بر اینکه نباید مبارزه با فساد سیاسی شود، اظهار کرد: نباید مسئله مبارزه با فساد را سیاسی کرد چرا که منفعت آن در جیب همان مفاسد اقتصادی می‌رود و ضابطان قضایی به این مسئله باید توجه جدی داشته و از موضع قاطع با مفاسد اقتصادی برخورد کنند.

انتهای پیام/70005/ق40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا