به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

2 مخزن ذخیره آب در رودهن احداث می‌شود

علیرضا عسگری امروز در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند با بیان اینکه پیرامون بهبود شرایط زندگی شهروندان امور عمرانی بسیاری انجام شده یا در دست اجراست، اظهار داشت: در این بین، برخی طرحها در دهه فجر امسال افتتاح شده و به بهرهبرداری میرسد.

وی ادامه داد: سال آینده کشور و به تبع آن شهر رودهن به دلیل کاهش نزولات آسمانی با خشکسالی مواجه میشود؛ از این رو، شهرداری رودهن احداث دو مخزن آب برای آبیاری فضای سبز را در دستور کار خود قرار داد.

عسگری افزود: رودهن از جمله شهرهایی بوده که دارای فضای سبز مناسبی است و با برخورداری از یک مجموعه گلخانهای فعال میتواند حتی محصولات تولیدی خود را به شهرهای همجوار ارائه دهد.

عضو شورای اسلامی شهر رودهن اضافه کرد: یکی از مخازن ذخیره آب در انتهای منطقه لاله صحرا احداث شده و در حال آمادهسازی برای گشایش در بهمن ماه امسال، همزمان با ایامالله دهه مبارک فجر است.

این مقام مسئول تصریح کرد: بودجه این طرح که نزدیک به 200 میلیون تومان هزینه دربرداشته، طی سال جاری مصوب شده بود.

عسگری گفت: دیگر مخزن ذخیره آب این شهر نیز در منطقه سادات محله احداث میشود که بودجه آن مصوب و پیمانکار مجری طرح انتخاب شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رودهن تصریح کرد: سعی بر آن است که این پروژه تا 22 بهمن ماه امسال افتتاح شود؛ اما اگر این مهم تا زمان یاد شده محقق نشد، تا آغاز گرمای تابستان اجرایی میشود.

انتهای پیام/67009/ق20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا