به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 2 آبان 1399

برد تاریخی شهرداری سنندج برابر ثامن سبزوار

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، شاید از دست دادن 5 امتیاز از مجموع 14 امتیاز مسابقات دور رفت، موجب شده بود تا کمتر کسی باور به کسب نتیجه مناسب شهرداری در این فصل داشته باشد.

اما شاگردان شافعیان در شهرداری، بار دیگر نشان دادند که حرکت تیم طی سالهای خیر و روند رو به جلویی که از چندین سال قبل آغاز شد، اتفاقی نبوده است.

شهرداری سنندج که در فصول گذشته لیگ برتر، هر سال در جدول صعود داشته بود، سال گذشته نائب قهرمان لیگ برتر شد و همان زمان عنوان شد که اسب خود را برای قهرمانی در فصل جاری، زین خواهد کرد.

بزرگترین مانع بر سر راه تحقق این رؤیا، تیم ثامنالحجج سبزوار بود که طی حضور خود در لیگ برتر، مقتدرانه عنوان قهرمانی را به دست میآورد.

تیم شهرداری در آغاز رقابتهای این فصل در زمین خود به مصاف ثامن رفت و پس از کسب یک تساوی ارزشمند، امیدوار به شکستن طلسم چندین ساله سبزواریها در کسب عنوان قهرمانی شد.

اما 2 باخت در 6 بازی بعدی تا حدی بارقههای امید نماینده استان کردستان را کمرنگ کرد تا در پایان نیم فصل، شهرداری با 9 امتیاز به رتبه سوم جدول بسنده کند.

امروز و در اولین بازی از نیم فصل دوم و هشتمین بازی این فصل از مسابقات، ثامنالحجج سبزوار که با 13 امتیاز قهرمان نیم فصل شده است در خانه در اندیشه کسب یک پیروزی آسان برابر شهرداری بود.

اما تلاش زائدالوصف سنندجیها در سبزوار موجب شد تا در پایان نتیجه 26 بر 23 به سود نماینده کردستان رقم بخورد و  این بازی برای برای شهرداری سنندج معنای تولدی دوباره یافت.

این نتیجه از چند جهات حائز اهیمت است. تحمیل اولین باخت فصل به ثامن سبزوار آن هم در خانه این تیم، کاهش اختلاف امتیاز دو تیم در جدول و مهمتر از تمامی اینها، ثبت نخستین شکست تیم ثامن سبزوار در رقابتهای لیگ برتر در همه ادوار، دستاوردهای بازی امروز بود.

به این ترتیب شهرداری اکنون با 11 امتیاز تنها 2 امتیاز کمتر از حریف سبزواری خود دارد و منتظر یک لغزش دیگر از این تیم در هفتههای آینده خواهد بود تا جای ثامن را در صدر جدول بگیرد، هر چند تیم تأسیسات دریایی نیز که با 10 امتیاز در مکان دوم جدول قرار داشت امروز در صورت برد احتمالی برابر دانشگاه آزاد، همچنان به عنوان ضلع سوم مدعیان قهرمانی باقی خواهد ماند.

در دیگر بازیهای امروز نفت و گاز گچساران برابر ذوب آهن صف آرایی کرده است و شهید چمران لارستان از هیئت هندبال طرقبه و شاندیز پذیرایی میکند.

شهرداری سنندج پس از این برد روحیه بخش در هفته نهم رقابتهای لیگ برتر در زمین خود میزبان مونای البرزی است که طی هفتههای اخیر با نام دانشگاه آزاد به میدان میرود.

بازی رفت دو تیم در هفته دوم پیکارها در کمال ناباوری با حساب 23 بر 22 به سود تیم البرزی خاتمه یافت و شهرداری به دنبال انتقام از این تیم در خانه است.

انتهای پیام/79012/خ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا