به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

سالانه بیش از 44 میلیون تُن بار از استان اصفهان منتقل می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رسول زرگرپور پیش از ظهر امروز در جلسهای که با نمایندگان تشکلهای صنفی حمل و نقل بار و مسافر و رانندگان و کامیونداران به مناسبت روز حمل و نقل برگزار شده بود، اظهار کرد: روز 26 آذرماه و فرمان تاریخی امام راحل در تاریخ ماندگار است.

وی بیان کرد: روز 26 آذرماه سال 62 زمانی که بندرهای کشور مملو از بار و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم بود و سیستم حمل و نقل امکان جابهجایی آنها را به داخل کشور نداشت و احتمال هجمه دشمن هم وجود داشت، امام راحل فرمانی را مبنی بر حرکت کامیونداران به سمت بندرها و تخلیه بارها را صادر کردند.

استاندار اصفهان ادامه داد: این صنف زحمتکش ولایتمداری خود را در وادی عمل به اثبات رساندند و فرمان امام راحل را اطاعت کردند و با حرکت به سمت بندرها بارها را جابهجا کردند و به همین دلیل روز 26 آذرماه به نام روز حمل و نقل نامگذاری شد.

وی تأکید کرد: بخش حمل و نقل بار و مسافر استان اصفهان طبق آمارها و گزارشات رسمی کشور دارای جایگاه رفیعی است به نحوی که حدود 44 میلیون تُن بار از شریانهای حیاتی استان عبور میکند که رتبه نخست را در کشور دارد و همچنین 20 درصد از کل جمعیت مسافران کشور از استان اصفهان عبور کرده که پس از تهران و مشهد رتبه سوم را داریم.

زرگرپور با بیان اینکه استان از لحاظ تعداد مجتمعهای بینراهی، پایانهها و ناوگان و رانندگان دارای رتبه نخست در کشور است، گفت: بنابراین استان اصفهان از حیث بخش حمل و نقل جادهای دارای یک سرمایه عظیم و قابل تقدیر است و وظیفه است که مسئولان آن را ارج نهند.

وی در پایان از تشکیل کارگروه تخصصی با حضور نمایندگانی از بخش خصوصی و دولتی در بخش حمل و نقل برای رفع مشکلات و معضلات درون استانی و حتی ملی خبر داد و اضافه کرد: به منظور پیگیری مشکلات ملی در این عرصه و هماهنگی با وزرای مربوطه و نمایندگان مجلس این کارگروه تشکیل میشود.

انتهای پیام/63030/ذ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 12:48

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا